Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Refan Polska?

Myślisz o otworzeniu swojego biznesu w branży kosmetycznej, a może już w niej działasz i szukasz sposobu na poprawę wyników finansowych? W obu przypadkach strzałem w dziesiątkę może być współpraca z firmą Refan Polska, która od 2006 roku z powodzeniem buduje ogólnopolską sieć sprzedaży swoich perfum. Sprawdź, na czym polega współpraca z Refan i jakie korzyści się z nią wiążą.

Na czym polega współpraca z Refan Polska?

Współpraca z Refan Polska może mieć różny wymiar. Firma ta oferuje zarówno franczyzę i otwarcie perfumerii Refan, jak i dostarczanie swoich perfum do już działających biznesów z branży kosmetycznej, odzieżowej, jubilerskiej, florystycznej i innych. Za każdym razem format i zakres współpracy dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb partnera biznesowego. Eksperci Refan posiadają kilkunastoletnie doświadczenie i gwarantują profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy, w tym m.in. szkolenia produktowe, szkolenia z obsługi klienta czy też prowadzenie kampanii promocyjnych i komunikacji online. Za współpracą z Refan przemawia nie tylko doświadczenie, ale również rozpoznawalność marki oraz wysoka jakość oferowanych przez nią produktów. 

Kluczowe korzyści dla franczyzobiorcy

Franczyza to model biznesowy, który cieszy się rosnącą popularnością. Z pewnością wielu osobom ułatwia otworzenie swojej pierwszej lub kolejnej firmy. Ciekawy model franczyzy kosmetycznej przygotowano w Refan Polska. W jej ramach możesz otworzyć własną perfumerię. Kluczowe korzyści związane z tą formą współpracy z Refan to m.in.:

  • próg inwestycji dopasowany do możliwości partnera biznesowego;
  • korzystanie z rozpoznawalności marki Refan;
  • korzystanie z kampanii promocyjnych organizowanych przez sieć;
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych;
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń z zakresu obsługi klienta;
  • pomoc merytoryczna na każdym etapie prowadzenia biznesu.

Bez dwóch zdań otworzenie franczyzy Refan ułatwia wejście do branży beauty i zmniejsza inwestycję finansową związaną ze zbudowaniem dochodowego przedsiębiorstwa. Wśród naszych partnerów znajdują się osoby, które prowadzą już po 2-3 perfumerie. 

Kluczowe korzyści dla biznesu z branży kosmetycznej

Jak już wspomniano, oferta Refan skierowana jest również do przedsiębiorców działających już w branży beauty. Oni również mogą osiągnąć wymierne korzyści ze współpracy, która opiera się na sprzedaży perfum Refan. To dobry sposób na wymianę asortymentu, który słabiej konwertuje. Perfumy Refan to odpowiedniki najsłynniejszych marek, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Charakteryzują się wysoką jakością i cieszą się dobrą rozpoznawalnością. Ponadto specjaliści Refan prowadzą kompleksowe szkolenia produktowe oraz z zakresu obsługi klienta. Dzięki tej współpracy zwiększysz sprzedaż i uatrakcyjnisz ofertę, co ułatwi ci pozyskanie nowych oraz utrzymanie dotychczasowych klientów, a tym samym wpłynie na osiągnięcie wyższych wyników finansowych. 

Zapraszamy do kontaktu z ekspertem Refan

Refan Polska to ugruntowana marka na polskim rynku, której początki sięgają 2006 roku. To sprawia, że jest to firma godna zaufania. Masz jakiekolwiek wątpliwości, a może już teraz wiesz, że chcesz współpracować z Refan Polska i budować swój biznesowy sukces? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem tej ogólnopolskiej sprzedaży perfum własnej produkcji. Zaproponujemy Ci spotkanie stacjonarne. Dojedziemy do Ciebie, a nasz ekspert przedstawi Ci różne możliwości współpracy i przeprowadzi Cię przez cały proces.

Profumeria
Logo