Bestseller Ariana Grande Thank U Next

Ariana Grande Thank U Next

Ariana Grande Thank U Next
Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana2
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #208 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5.2
Projekcja:5.1
Cena:6
7.3
Zapach
Kategoria Zapachu: , ,

Głowa: malina, gruszka
Serce: kokos, różowa róża
Podstawa: makaroniki, piżmo

128,07 

Najlepsza oferta w: elnino-parfum.plElnino-parfum.pl
Idź do Perfumerii ➞
Ariana Grande Thank U Next
Ariana Grande Thank U Next

Opis

Ariana Grande Thank U Next woda perfumowana dla kobiet, Jeśli uwielbiasz aromat owoców, damska woda perfumowana Ariana Grande Thank U Next w pełni oczaruje. Nie będziesz się mogła oprzeć wybornym i soczystym akordom owocowym, które uprzyjemnią Ci każdy dzień. zapach owocowy zapach kwiatowy zapach gourmand idealny wybór dla kobiety wyzwolonej świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku.

Ariana Grande Thank U Next woda perfumowana dla kobiet

Zapach THANK U, NEXT uosabia przebój i hymn Grande „thank u, next”, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100, a następnie pobił rekord najchętniej oglądanego teledysku z 55 milionów wyświetleń w YouTube w mniej niż 24 godziny. „Dziękuję, następny” stało się zwrotem roku, symbolizującym pójście naprzód i spojrzenie w górę; przejmowanie kontroli w pozytywny i samoafirmujący sposób, zawsze z poczuciem humoru. Po ekscytującym zwycięstwie w kategorii Zapach Roku 2019 dla Cloud, Ariana zrozumiała, jak ważne jest zbudowanie silnej platformy dla swojej następnej marki i była wizjonerką rozszerzenia franczyzy „thank u, next” na perfumy. Marka „thank u, next” charakteryzuje się bezczelną zabawą i wrażliwością, które dodają sił jej fanom na całym świecie.

Zapach do nauki, miłości i życia pełnią życia z najlepszymi przyjaciółmi u boku. Najnowsza kreacja Ariany jest odzwierciedleniem jej podróży – inspirującej, silnej i pełnej bezczelności. THANK U, NEXT polega na wyjściu i zdobyciu tego, czego chcesz. Podobnie jak Ari, chodzi o wyrastanie z przeszłości, życie na własnych warunkach i nie banie się powiedzieć… DZIĘKUJĘ, NASTĘPNY! Wyłaniający się silniejszy niż kiedykolwiek z każdego związku, projekt butelki THANK U, NEXT jest pełen nastawienia i determinacji. Łamiąc wszelkie zasady i tradycję, elegancka, różowa, nowoczesna butelka rozbija śmiałość solidnego serca, zwieńczona blaskiem różowej nakrętki XOXO, symbolu obejmowania przeszłości, rozpoczynania od nowa z nowymi początkami i wykorzystywania jej do napędzania energii, aby osiągnąć Co ona chce.

7.3Zapach
Głowa: malina, gruszka Serce: kokos, różowa róża Podstawa: makaroniki, piżmo
Trwałość
5.2
Projekcja
5.1
Cena
6

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0