Bestseller Bentley for Men Absolute

Bentley for Men Absolute

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana19
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #40 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:6.8
Projekcja:5
Cena:8.8
8.6
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: imbir, różowy pieprz
Serce: drzewo sandałowe, papirus, olibanum
Podstawa: cedr, bursztyn, mech dębowy, agar

123,65 

Najlepsza oferta w: elnino-parfum.plElnino-parfum.pl
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Bentley Bentley For Men Absolute 100 ml woda perfumowana dla mężczyzn - 123,65 zł
0
SKU: 7640111508243
Ostatnia aktualizacja 2023-08-10 01:14
Bentley for Men Absolute
Bentley for Men Absolute

Opis

Bentley for Men Absolute woda perfumowana dla mężczyzn

Bentley for Men Absolute woda perfumowana dla mężczyzn, Męskość, siła i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda perfumowana Bentley Bentley for Men Absolute . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość. zapach drzewny podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę ciepła kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące. Woda perfumowana dla mężczyzn Bentley for Men Absolute jest inspirowana luksusowymi samochodami Bentley. Wyróżnia się charakterystycznym zapachem ze sporą ilością przypraw, który podkreśla osobowość współczesnego mężczyzny wyznającego tradycję.

Ta intensywna i kusząca kompozycja zapachowa, z aromatem drzewa i przypraw, daje zapachowi tajemniczy i mocny charakter oud, dzięki czemu podkreśla odwagę, wytrwałość i charyzma mężczyzny. To niezwykle męski i wyrafinowany zapach, który poprowadzi Cię do celu. Orientalno-drzewny charakter wody perfumowanej Bentley for Men Absolute o pojemności 100 ml czaruje głębią i pozwalam mężczyznom uwierzyć w siebie. Dzięki temu są oni gotowi do podejmowania nowych wyzwań i realizowania wszystkich wyznaczonych sobie celów w najlepszy z możliwych sposobów. Magnetyczny zapach został stworzony dzięki dobraniu niezwykle interesujących składników, wśród których znajdują się papirus, olibanum, drzewo sandałowe, bursztyn, agar, cedr, mech dębowy, imbir, a także podkręcający wszystko różowy pieprz. Aromatyczna kompozycja została zamknięta w klasycznie zaprojektowanym flakonie, który z pewnością spodoba się eleganckim mężczyznom.

Skład zapachu
W pierwszej chwili poczujesz pikantną mieszankę przypraw, takich jak różowy pieprz i rozgrzewający imbir, które podkreślają charyzmę mężczyzny. Miękkie tony drzewa sandałowego ukryte w sercu dodają zmysłowość, a upojne tony papirusu i aromatycznego olibanum oszałamiają zmysły. Końcowe akordy zapachu odurzą Cię leśnym mchem dębowym oraz słodkim cedrem, otulając ciepłem agaru i bursztynu.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Bentley Bentley For Men Absolute 100 ml woda perfumowana dla mężczyzn - 123,65 zł
8.6Zapach
Głowa: imbir, różowy pieprz Serce: drzewo sandałowe, papirus, olibanum Podstawa: cedr, bursztyn, mech dębowy, agar
Trwałość
6.8
Projekcja
5
Cena
8.8

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0