Carolina Herrera Good Girl Legere

Dodaj swoją opinię
8.2

Nuty Główne: Tangerynka
Nuty Serca: jaśmin Sambac Imperial i ylang-ylang
Nuty Podstawy: ziarno tonki i nuty dulce de leche

325,00 

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
Carolina Herrera Good Girl Legere
Carolina Herrera Good Girl Legere

325,00 

Opis

Carolina Herrera Good Girl Légère woda perfumowana dla kobiet, W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana Carolina Herrera Good Girl Légère odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar. zapach orientalny zapach kwiatowy zapach gourmand podkreśli zmysłowość każdej kobiety zapach odpowiedni na co dzień.

Carolina Herrera Good Girl Légère woda perfumowana dla kobiet

Good Girl Légère Eau de Perfume, czyli pełna wdzięku impresja na temat kultowego zapachu Good Girl. Ale te delikatne perfumy jaśminowe wciąż dają świetne wyobrażenie o kobiecej sile. Zapach, który najpierw orzeźwia, a dopiero potem zniewala. Jest tu królewski jaśmin Sambac Imperial, ziarno tonki otulonej kremowymi nutami korzennymi oraz szalenie aksamitny i karmelowy aromat dulce de leche.

Carolina Herrera Good Girl Legere – woda perfumowana dla kobiet to nowa odsłona jednego z najlepiej sprzedających się zapachów tej marki: Good Girl Eau de Parfum. We flakonie o kształcie imponująco wysokiej szpilki kobiecej zamknięta została tym razem kompozycja z nowym typem jaśminu Sambac Imperial. Ten łagodny kwiat o wysokiej jakości połączony z zapachem tuberozy jest dominującym składnikiem serca w kompozycji, która otwiera aromat ylang-ylang, a kończą bazowe nuty zapachowe fasolki Tonka i ciepłego drzewa sandałowego. Kompozycja dedykowana jest pewnym siebie kobietom, jednocześnie zmysłowym i zuchwałym, niezależnym i nieustraszonym, które są zarazem promienne i intrygujące dla otoczenia.

Carolina Herrera

Elegancja, glamour i ponadczasowość. Dwie osobowości stające za uznaną marką: matka i córka. Obydwie czerpią inspirację z wielkomiejskiej, przyciągającej atmosfery Nowego Jorku. Kreacje modowe i zapachowe pod marką Carolina Herrera są prawdziwymi współczesnymi i nieprzemijającymi klasykami. Styl marki, elegancki i zmysłowy, łączy wyrafinowanie z inspiracją południowo-amerykańską, szczególnie na wiodącej linii zapachów „212”.
8.2Zapach
Nuty Główne: Tangerynka Nuty Serca: jaśmin Sambac Imperial i ylang-ylang Nuty Podstawy: ziarno tonki i nuty dulce de leche
Trwałość
6.4
Projekcja
5.8
Cena
4.9

Historia Cen

-
Profumeria
Logo