Carolina Herrera Good Girl zestaw dla kobiet

Carolina Herrera Good Girl zestaw dla kobiet
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #148 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:6.7
Projekcja:5.9
Cena:4.9
7.7
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuty Główne: migdał
Nuty Serca: tuberoza i jaśmin Sambac
Nuty Podstawy: ziarno tonki i kakao

417,95 

Najlepsza oferta w: elnino-parfum.plElnino-parfum.pl
Idź do Perfumerii ➞
Carolina Herrera Good Girl zestaw dla kobiet
Carolina Herrera Good Girl zestaw dla kobiet

Opis

Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana dla kobiet, Nie skrywaj namiętnej strony osobowości. Damska woda perfumowana Carolina Herrera Good Girl emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby. zapach orientalny słodki zapach podkreśli zmysłowość każdej kobiety wyjątkowy zapach stworzony na specjalne okazje ciepła kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące.

Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana dla kobiet

Od niej nie da się odwrócić wzroku. Bowiem mimo swojej kokieteryjnej nazwy Good Girl od firmy Carolina Herrera tak naprawdę jest istną kobietą fatalną.
Ten zapach zawraca w głowach i miesza zmysły. Powoduje to odważna mieszanka ciemnych i jasnych elementów, symbolizujących kontrasty nieobce każdej kobiecie. Carolina Herrera Good Girl to śmiałe i wyrafinowane jaśminowe perfumy zainspirowane unikalną wizją firmy na temat dwoistości współczesnej kobiety. Słodkie, uwodzicielskie nuty jaśminu nadają Good Girl promiennej kobiecości, a aromatyczne kakao i odurzająca tonka wyrażają tajemniczą stronę Good Girl, podczas gdy migdał i kawa wnoszą tu żywiołowe nuty.

Carolina Herrera Good Girl – woda perfumowana dla kobiet. Wyjątkowo oryginalny flakon w kształcie wysokiej szpilki kryje w sobie zapach promowany hasłem Jak dobrze być niegrzeczną o orientalno-kwiatowym charakterze. Wydany w 2016 roku zapach został stworzony przez Louise Turner. W nutach głowy pojawiają się aromaty kawy i migdałów, w nutach serca: jaśmin wielkolistny, tuberoza i irys, a nutami bazy są fasolka tonka, kakao, drzewo sandałowe i wanilia. Perfumy, w których dominuje zapach fasolki tonka, wzbogacony nietypowymi nutami spożywczymi są bardzo kobiece. Potrafią kusić zarówno nutami grzecznymi i bardzo dziewczęcymi, jak i bardziej drapieżnymi.

Od niej nie da się odwrócić wzroku

Bowiem mimo swojej kokieteryjnej nazwy Good Girl od firmy Carolina Herrera tak naprawdę jest istną kobietą fatalną. Ten zapach zawraca w głowach i miesza zmysły. Powoduje to odważna mieszanka ciemnych i jasnych elementów, symbolizujących kontrasty nieobce każdej kobiecie. Carolina Herrera Good Girl to śmiałe i wyrafinowane jaśminowe perfumy zainspirowane unikalną wizją firmy na temat dwoistości współczesnej kobiety. Słodkie, uwodzicielskie nuty jaśminu nadają Good Girl promiennej kobiecości, a aromatyczne kakao i odurzająca tonka wyrażają tajemniczą stronę Good Girl, podczas gdy migdał i kawa wnoszą tu żywiołowe nuty.

Carolina Herrera Good Girl woda perfumowana dla kobiet

7.7Zapach
Nuty Główne: migdał Nuty Serca: tuberoza i jaśmin Sambac Nuty Podstawy: ziarno tonki i kakao
Trwałość
6.7
Projekcja
5.9
Cena
4.9

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0