POLECAMY Chanel Gabrielle Essence

Chanel Gabrielle Essence

Dodaj swoją opinię
8.1

Głowa: cytrusy, czerwone owoce
Serce: jaśmin, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, tuberoza
Podstawa: drzewo sandałowe, białe piżmo, wanilia

390,20 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Chanel Gabrielle Essence woda perfumowana dla kobiet 35 ml - 390,20 zł
0
SKU: 3145891206302 Kategoria Zapachu: , ,
Ostatnia aktualizacja 2024-07-08 08:35
Chanel Gabrielle Essence
Chanel Gabrielle Essence

390,20 

Opis

Chanel Gabrielle Essence woda perfumowana dla kobiet, W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana Chanel Gabrielle Essence odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar. zapach kwiatowy dla indywidualistki dla kobiety wyzwolonej, która nie obawia się wyzwań zapach odpowiedni na co dzień.

Chanel Gabrielle Essence woda perfumowana dla kobiet

Kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet Chanel Gabrielle Essence to nowa kompozycja tej marki stworzona przez Oliviera Polge’a i dostępna w sprzedaży od 2019 roku. Sensualny, pełen zmysłowej ekspresji, elegancji i kobiecości zapach o niezwykle świetlistym charakterze sprawdza się idealnie w noszeniu na co dzień i od święta. Chanel Gabrielle Essence rozpoczyna się musującymi nutami cytrusowymi, połączonymi ze zmysłową brzoskwinią, czerwonymi owocami, petitgrain i czarną porzeczką. Całość nie jest zbyt kwaskowata ani też za słodka, ma raczej kremowy charakter. Serce nowego zapachu marki Chanel jest zdecydowanie kwiatowym ogrodem, wypełnionym w całości aromatem białych kwiatów. Specjalnemu, nowoczesnemu procesowi filtrowania poddano tutaj esencje tuberozy, ylang-ylang, jaśminu, kwiatu pomarańczy, do których dodano delikatną nutkę kokosową. Bazę piramidy zapachowej tej kompozycji stanowią natomiast zmysłowe piżmo, drzewo sandałowe oraz wanilia, dodające komfortu oraz dyskretnego szyku, każdej używającej tych perfum kobiecie. Zapach wykreowany przez Oliviera Polge’a dla marki Chanel to zdecydowanie perfumy wielkomiejskie, o dość dobrej projekcji utrzymującej się przez dwie godziny, a w pozostałych dość bliskoskórnej, która jednak potrafi dać jeszcze o sobie znać w ciągu dnia. Ma w sobie klasę i komfort pozwalające na wygodne używanie tej kompozycji w codziennych sytuacjach, np. do stylizacji do biura. Będzie jednak również doskonałym uzupełnieniem kreacji wybieranych na nieco bardziej uroczyste okazje.

8.1Zapach
Głowa: cytrusy, czerwone owoce Serce: jaśmin, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, tuberoza Podstawa: drzewo sandałowe, białe piżmo, wanilia
Trwałość
6
Projekcja
5.2
Cena
3.3

Informacje dodatkowe

Specification: Chanel Gabrielle Essence

Tester

Tester

Historia Cen

-
Profumeria
Logo