DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana3
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #235 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5
Projekcja:5
Cena:6
7.1
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuta Głowy: grejpfrut, ogórek, wetiwer madagaskarski
Nuta Serca: fiołek, konwalia, róża, tuberoza, zielone jabłko
Nuta bazy: biała ambra, drzewo sandałowe, jasne drewno

132,55 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: DKNY Be Delicious woda perfumowana dla kobiet 30 ml - 132,55 zł
0
SKU: 763511009824
Ostatnia aktualizacja 2023-06-20 03:44

Opis

DKNY Be Delicious woda perfumowana dla kobiet. Jeśli należysz do grona fanek soczystego zapachu zielonego jabłuszka, koniecznie sięgnij po zapach DKNY Be Delicious. Ta damska woda perfumowana o pojemności 100 ml stanowi prawdziwy hołd dla tego słodkiego owocu. Dodatkowo w kompozycji tej znajdziemy prawdziwe bogactwo egzotycznych kwiatów i zmysłowych nut drzewnych. Sercem tego zapachu jest zielone jabłko, które zestawiono z akordami fiołka, konwalii, róży oraz tuberozy. Preludium do tej feerii pięknych aromatów stanowią nuty głowy – grejpfrut, ogórek oraz magnolia. Niepowtarzalnego smaczku dodaje całości baza, na którą składają się nuty drzewne, bursztyn oraz drzewo sandałowe.

DKNY Be Delicious woda perfumowana dla kobiet

DKNY Be Delicious jest nowoczesna rozkosza dla zmyslów, przentujaca sie w flakonie z metalu i szkla w ksztalcie jablka. Zapach laczy owocowy aromat jablka z wyrafinowana mieszanka egzotycznych kwiatów i zmyslowych drzew. Inspiracje twórcy zapachu DKNY Be Delicious czerpali z miasta Nowy Jork, które pokazalo jak swietowac indywidualny charakter w szczególny i wyjatkowo swiezy sposób. Inspiracją do stworzenia DKNY Be Delicious stał się Nowy Jork, tętniący życiem przez całą dobę. Stworzono postać kobiety, aktywnej spełniającej sie zawodowo, która żyje w dużym mieście i bierze od życia wszystko co najlepsze. Kompozycja niewinna, prowokująca, delikatna, seksi. Zamknięty w pięknej butelce o kształcie jabłka, zapach łaczy woń tego owocu z wyrafinowaną mieszanką egzotycznych kwiatów i zmysłowych nut drzewnych. Połączenie aromatów amerykańskiego jabłka, ogórka , grapefruita, magnolii, tuberozy z sandałowcem i odrobiną ambry. Nowoczesny, świeży aromat. Podany we flakonie o kształcie jabłka, ze szkła i wygładzonego metalu, kryje niezwykłe połączenie egzotycznych kwiatów ze zmysłowymi drzewnymi nutami. Rześki, inspirowany miastem, jest hołdem dla indywidualności.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: DKNY Be Delicious woda perfumowana dla kobiet 30 ml - 132,55 zł

 

7.1Zapach
Nuta Głowy: grejpfrut, ogórek, wetiwer madagaskarski Nuta Serca: fiołek, konwalia, róża, tuberoza, zielone jabłko Nuta bazy: biała ambra, drzewo sandałowe, jasne drewno
Trwałość
5
Projekcja
5
Cena
6

Informacje dodatkowe

Specification: DKNY Be Delicious

Tester

Tester

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0