Dolce & Gabbana Dolce Shine

Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana2
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #215 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5
Projekcja:5
Cena:4.8
7.3
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuty głowy: mango, esencja grejfruta, pigwa
Serce zapachu: jaśmin kwiat pomarańczy, akord ozonowy, kwiatowe absoluty
Baza: kaszmeran, drzewo sandałowe, białe piżmo

159,92 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Dolce & Gabbana Dolce Shine
Dolce & Gabbana Dolce Shine

Opis

Dolce & Gabbana Dolce Shine woda perfumowana dla kobiet, Uwodzenie to gra, a zapach, któremu nie można się oprzeć, stanowi kobiecą broń, dzięki której zyskasz przewagę. Woda perfumowana Dolce & Gabbana Dolce Shine otoczy Cię zmysłowym i wyrafinowanym woalem, kiedykolwiek zechcesz. zapach kwiatowy zapach owocowy zapach drzewny dla nowoczesnej kobiety świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku.

Dolce & Gabbana Dolce Shine woda perfumowana dla kobiet

Zapach preferowany przez kobiety.Zapach uosabia magnetyzm i radość młodej dziewczyny, która lśni i przyciąga spojrzenia wszędzie, gdzie się pojawi. Dzięki swojej promiennej osobowości, rozświetla każdy dzień. Nowy zapach to rozkwitający złoto-żółty kwiat w ogrodzie Dolce. Słoneczny, radosny i nieodparcie świeży kwiatowo-owocowy zapach tryskający wspaniałą włoską radością życia. Pełne kolorów soczyste mango i świetlisty jaśmin połączone z zatopionym w słońcu kaszmeranem tworzą nową słoneczną kompozycję.

Promienna, wywołująca natychmiastowy uśmiech na twarzy, woda perfumowana marki Dolce&Gabbana kojarząca z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, których tak nam brakuje po długiej zimie. Dolce Shine z 2020 roku to dzieło Marie Salamagne, zamknięte w równie uroczym jak sam zapach flakoniku w słonecznym kolorze przewiązanym czarną kokardką i zwieńczonym korkiem w kształcie kwiatu. Ta kwiatowo-owocowa kompozycja to zapach odzwierciedlający legendarną już włoską umiejętność cieszenia się pełnią życia. Dolce Shine marki Dolce&Gabbana rozpoczyna się orzeźwiającym i słodkim zarazem zestawieniem nut zapachowych lekko kwaskowatego grejpfruta, równie kwaskowatej i niebywale aromatycznej pigwy, a także słodkiego i ociekającego soczystymi sokami mango. Serce zapachu stanowią aromatyczny, upojny jaśmin i kwiat pomarańczy, przełamane akordem soli. Subtelna i zmysłowa baza kompozycji powstała natomiast dzięki słodkim akordom drzewa sandałowego, piżma oraz intrygujących nut drzewnych. Całość swoim aromatem ma moc przenoszenia się do bujnych ogrodów na Wybrzeżu Amalfi, będących inspiracją stworzenia tej wody perfumowanej. Dolce Shine to zapach wręcz zaraźliwie radosny, niczym młoda, uśmiechnięta dziewczyna, nie do końca świadoma swojego uroku, ale rozświetlająca nim swoje otoczenie. Zapach idealny na lato, głównie za sprawą pigwy, która nadaje mu wyjątkowo ciekawego brzmienia, chroniąc przed osuwaniem się w zbyt słodkie klimaty. Z upływem czasu kompozycja staje się wyraźnie kremowa i gładka, kojarząc się nieodwołalnie z plażowym wypoczynkiem.

7.3Zapach
Nuty głowy: mango, esencja grejfruta, pigwa Serce zapachu: jaśmin kwiat pomarańczy, akord ozonowy, kwiatowe absoluty Baza: kaszmeran, drzewo sandałowe, białe piżmo
Trwałość
5
Projekcja
5
Cena
4.8

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0