- 25% Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon

Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana1
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #163 w kategorii Perfumy Damskie
Trafność:7.7
Projekcja:7.5
Cena:4.7
7.6
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: mandarynka, tymianek, szafran
Serce: lilia
Podstawa: dąb

222,90 

Najlepsza oferta w: notino.plNotino.pl
Idź do Perfumerii ➞
Givenchy Ange ou Demon
Givenchy Ange ou Demon

222,90 

Opis

Givenchy Ange ou Demon woda perfumowana dla kobiet, Uwodzenie to gra, a zapach, któremu nie można się oprzeć, stanowi kobiecą broń, dzięki której zyskasz przewagę. Woda perfumowana Givenchy Ange ou Démon otoczy Cię zmysłowym i wyrafinowanym woalem, kiedykolwiek zechcesz. zapach orientalny zapach kwiatowy dla kobiety pełnej temperamentu i energii wyjątkowy zapach stworzony na specjalne okazje.

Givenchy Ange ou Démon woda perfumowana dla kobiet

Ange Ou Démon od Givenchy jest intensywnym zapachem uwodzenia i wydaje sie byc nieuchwytnym spojrzeniem tajemniczej kobiety, która po prostu urzeka. Pomiedzy swiatlem a ciemnoscia pozostaje dobrze skrywany sekret. Ten cudownie zmyslowy zapach kryje w sobie fascynujaca tajemnice, której nie da sie uchwycic w szczególach. Orientalny, kwiatowy zapach zawiera królewskie lilie i drewno debowe. Zamknieta w tysiacach twarzy esencja stanowi odwieczna tajemnice uwodzenia. Subtelnie, wysublimowanie i bardzo delikatnie otula skóre.

Givenchy Ange ou Demon to zapach o dwoistej naturze, która świetnie obrazuje zmienną osobowość każdej kobiety. Ta damska woda perfumowana posiada zmienny, kapryśny wręcz charakter, dzięki czemu dopasowuje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i do bardziej formalnych okazji. Słodka mandarynka w zestawieniu z tymiankiem oraz szafranem odpowiada za niebanalne otwarcie tej kompozycji, które zniewala już od pierwszej chwili. Kolejnymi akcentami są nuty orchidei, lilii oraz ylang-ylang, które nadają całości głębi i zmysłowości. Bazą dla tej mieszanki zapachowej są akordy wanilii, brazylijskiego drzewa różanego, fasolki tonka i mchu dębowego.

Givenchy Ange ou Démon to połączenie anioła i demona w jednym zapachu! Urzekający, zmysłowy zapach o wysokim kontraście z tajemnicą, której nikt nie potrafi rozwiązać. Za tysiąckrotnie fasetowanym szklanym pryzmatem kryje się uosobienie nieskończonej tajemnicy uwodzenia. Fascynujący, tajemniczy dualizm – jednocześnie anioł i demon. Na początku wybija się kobiecy zapach jeszcze piękny i anielski , z kompozycją z mandarynki, szafranu i tymianku. Lilia i orchidea tworzą serce. Jednak w bazie tego tajemniczego zapachu kryje się nabrzmiewająca siła uwodzenia, a demon wychodzi na jaw . Kompozycja jest delikatnym pojedynkiem między tymi dwiema siłami, wspaniale równoważy bieguny dobra i zła.

7.6Zapach
Głowa: mandarynka, tymianek, szafran Serce: lilia Podstawa: dąb
Trafność
7.7
Projekcja
7.5
Cena
4.7

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0