Promocja Givenchy Gentleman

Givenchy Gentleman

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa4
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #131 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:0
Projekcja:5
Cena:5.2
7.6
Zapach
Kategoria Zapachu: , ,

Głowa: Gruszka
Serce: Irys, Lawenda
Baza: Skóra, Paczula

183,88 

Najlepsza oferta w: elnino-parfum.plElnino-parfum.pl
Idź do Perfumerii ➞
Givenchy Gentleman
Givenchy Gentleman

183,88 

Opis

Givenchy Gentleman Givenchy woda toaletowa dla mężczyzn, Nowy dzień i nowa szansa, aby sprostać wyzwaniom. Męska woda toaletowa Givenchy Gentleman Givenchy odświeży Twój umysł, byś mógł podążać za swoim instynktem. Każdego dnia wyruszaj w drogę ku przygodzie. zapach drzewny aromatyczny zapach o ziołowych akordach zapach odpowiedni dla nowoczesnego gentlemana zapach odpowiedni na co dzień.

Givenchy Gentleman Givenchy woda toaletowa dla mężczyzn

Woda toaletowa Gentleman od Givenchy to nowa propozycja dla nowoczesnego dzentelmena. Delikatna, lecz smiala o zlozonym i wyrazistym charakterze. Wyrafinowane, klasyczne polaczenie lawendy, szlachetnego irysa i slodkiej gruszki. Pelen charakteru akord paczuli i skóry wzmacnia ten drzewno-kwiatowo-paprociowy zapach. Flakon oddaje charakter swobodnego i zarazem wyrafinowanego mezczyzny. Wspólczesnego dzentelmena. Pelen kontrastów: minimalistyczny ale efektowny, wyrafinowany a zarazem nonszalancki. Zapach preferowany przez mężczyzn.Woda toaletowa Gentleman od Givenchy to nowa propozycja dla nowoczesnego dżentelmena. Delikatna, lecz śmiała o złożonym i wyrazistym charakterze. Wyrafinowane, klasyczne połączenie lawendy, szlachetnego irysa i słodkiej gruszki. Pełen charakteru akord paczuli i skóry wzmacnia ten drzewno-kwiatowo-paprociowy zapach. Flakon oddaje charakter swobodnego i zarazem wyrafinowanego mężczyzny. Współczesnego dżentelmena. Pełen kontrastów: minimalistyczny ale efektowny, wyrafinowany a zarazem nonszalancki.

Woda toaletowa Gentleman Givenchy – męskość z kwiatowym powiewem. Mężczyzna, który nie boi się być delikatny. Nowa wizja męskiej elegancji. Givenchy prezentuje nową wizję męskiej elegancji: poszanowanie tradycji, delikatność, towarzyskość i dobry smak idą krok w krok ze śmiałością, entuzjazmem i spontanicznością. Czerpiąc inspirację z oryginalnego zapachu Gentleman z 1975 roku, Givenchy oferuje panom całkiem nową edycję. Równowaga między niekwestionowaną siłą i samoświadomą delikatnością. Gentleman marki Givenchy to przemyślany kontrast między drzewno-kwiatowym fougère a wyrazistym akordem paczuli i skóry. Nutą serca jest szlachetny irys, który ożywia klasyczną lawendę. Gentleman marki Givenchy to zapach wielopoziomowy, który łączy pełną temperamentu zmysłowość z miękką delikatnością słodkiej esencji gruszkowej. Flakony o ponadczasowym projekcie podkreślają nowoczesne akcenty. Czarna etykieta z białym opisem nawiązuje do kontrastowej kompozycji:flakon jest wyrazisty i subtelny zarazem, mocno nakreślony i wywierający silne wrażenie. Tak tworzy się klasyka świadoma swojej wartości.

Givenchy Gentleman 2017 to trwała, intensywna, bardzo wydajna męska woda toaletowa o pojemności 100 ml. Ciekawa propozycja dla eleganckich mężczyzn, którzy cenią sobie nowoczesność w kreowaniu dóbr luksusowych, niewątpliwie oczaruje również Państwa. Wyrazisty charakter perfum łączy w sobie delikatność, a zarazem śmiałość aromatów, na które składają się lawenda, irys, gruszka, paczuli oraz skóra. Zapach sprosta oczekiwaniom mężczyzn, którzy uwielbiają akcenty drzewne, kwiatowe oraz paprociowe. Pełen kontrastów produkt zachwyca efektownością, wyrafinowanym charakterem oraz nonszalancją.

7.6Zapach
Głowa: Gruszka Serce: Irys, Lawenda Baza: Skóra, Paczula
Trwałość
0
Projekcja
5
Cena
5.2

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0