Hugo Boss Bottled EDP

Hugo Boss Bottled EDP
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana5
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #77 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:5.8
Projekcja:5
Cena:5.5
8.2
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: jabłko, bergamotka, czarny pieprz
Serce: cynamon, gałka muszkatołowa, kardamon
Podstawa: wetiweria, piżmo

204,55 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Hugo Boss Bottled EDP
Hugo Boss Bottled EDP

Opis

Hugo Boss BOSS Bottled woda perfumowana dla mężczyzn, Nowy dzień i nowa szansa, aby sprostać wyzwaniom. Męska woda perfumowana Hugo Boss BOSS Bottled odświeży Twój umysł, byś mógł podążać za swoim instynktem. Każdego dnia wyruszaj w drogę ku przygodzie. zapach drzewny zapach korzenny podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę zapach odpowiedni na co dzień.

Hugo Boss BOSS Bottled woda perfumowana dla mężczyzn

Marka BOSS zachęca każdego Współczesnego Mężczyznę do dzielenia się swoimi inspiracjami, pasjami i wartościami, jak również do ujawnienia, w jaki sposób urzeczywistnia swoje cele i marzenia. Boss Bottled we wersji wody perfumowanej to erupcja aromatów jabłka i bergamotki, ktore skontrastowano z esencją czarnego pieprzu, by rozbudzać zmysły. Korzenne serce rozwija się uzależniającymi olejkami kasztanowym, kardamonowym i cynamonowym, po czym ewoluuje w nuty głębi: ciemny wetiwer oraz piżmo pozostawiające na skórze skórzane i dymne wykończenie. Wyrafinowana drzewno-korzenna kompozycja Wody Perfumowanej BOSS Bottled jest dziełem mistrzyni perfumiarstwa Honorine Blanc. Zapach nadaje nową intensywność ponadczasowej, oryginalnej, ciepłej i wibrującej kompozycji BOSS Bottled.

Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum to woda perfumowana, która z pewnością przekona do siebie mężczyzn ceniących drzewno-przyprawowe aromaty. Zapach jest unowocześnieniem uwielbianej na całym świecie wody perfumowanej Hugo Boss Boss Bottled pochodzącej z 1998 roku, stanowiącej niemalże legendę wśród kompozycji zapachowych tego producenta. Godny uznania następca pojawił się na rynku w 2020 roku, jako dzieło Honorine Blanc. Unowocześniona mieszanka łączy w sobie jabłko, czarny pieprz, bergamotkę, kasztan, kardamon, cynamon, piżmo, a także wetywerię. Całość jest w stanie fantastycznie urozmaicić stylizację zarówno na dzień, jak i przeznaczoną na wieczorne wyjście. Zapach dobrze nosi się jesienią i zimą, a także wczesną wiosną. Boss Bottled Eau de Parfum marki Hugo Boss jest propozycją skierowaną do charyzmatycznych, zdeterminowanych mężczyzn, którzy wytrwale dążą do wyznaczonych sobie celów. Perfumy mają trwały i intensywny charakter, dzięki czemu są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługuje nie tylko zapach, ale również elegancki, zaprojektowany w ponadczasowy sposób flakon wody perfumowanej, który dostojnie będzie prezentował się na każdej męskiej toaletce. W środku został zamknięty zapach siły, odwagi, nieustępliwości oraz pewności siebie, który bez wątpienia trafi do mężczyzn w każdym wieku.

Man of Today

Perfumy BOSS wzbogacają rodzinę zapachów BOSS BOTTLED o wodę perfumowaną, która uosabia nowe, nowoczesne hasło kampanii „Man of Today”: Be Your Own Man. Jako elegancka, drzewno-korzenna kompozycja mistrzyni perfumiarstwa Honorine Blanc woda perfumowana BOSS BOTTLED zapewnia ponadczasowe ciepło i dynamikę, dodając nowej intensywności. Eksplozja jabłka i bergamotki kontrastuje z esencją czarnego pieprzu oraz ożywia zmysły. Korzenna nuta serca roztacza się wokoło za sprawą uzależniających olejków kasztanowca, kardamonu i cynamonu, a następnie przechodzi w nutę podstawową z ciemną wetywerią i piżmem, która pozostawia na skórze skórzane i dymne wykończenie. Wysokie stężenie ekskluzywnych, naturalnych składników w połączeniu z innowacyjnymi, nowoczesnymi metodami ekstrakcji pozwala cieszyć się wyjątkowym, luksusowym zapachem o zaskakujących, nowoczesnych akcentach. Kultowy flakom BOSS BOTTLED otacza srebrną ciecz za sprawą złotych, kasztanowych odcieni, które podkreślają intensywnie męski charakter wody perfumowanej. Swoiste dopełnienie eleganckiego designu stanowi nakrętka ze szczotkowanego złota. Szlachetna kompozycja pełna siły i elegancji: świetna propozycja dla ambitnego, zorientowanego na konkretny cel mężczyzny, który stawia czoła każdemu nadarzającemu się wyzwaniu.

Zapach preferowany przez mężczyzn.Marka BOSS zachęca każdego współczesnego Mężczyznę do dzielenia się swoimi inspiracjami, pasjami i wartościami, jak również do ujawnienia, w jaki sposób urzeczywistnia swoje cele i marzenia. Boss Bottled w wersji wody perfumowanej to erupcja aromatów jabłka i bergamotki, które skontrastowano z esencją czarnego pieprzu, by rozbudzać zmysły. Korzenne serce rozwija się uzależniającymi olejkami kasztanowym, kardamonowym i cynamonowym, po czym ewoluuje w nuty głębi: ciemny wetiwer oraz piżmo pozostawiające na skórze skórzane i dymne wykończenie. Wyrafinowana drzewno-korzenna kompozycja Wody Perfumowanej BOSS Bottled jest dziełem mistrzyni perfumiarstwa Honorine Blanc. Zapach nadaje nową intensywność ponadczasowej, oryginalnej, ciepłej i wibrującej kompozycji BOSS Bottled.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml - 204,55 zł
8.2Zapach
Głowa: jabłko, bergamotka, czarny pieprz Serce: cynamon, gałka muszkatołowa, kardamon Podstawa: wetiweria, piżmo
Trwałość
5.8
Projekcja
5
Cena
5.5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0