Hugo Boss Ma Vie Pour Femme

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme
Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana10
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #184 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5.5
Projekcja:5
Cena:6
7.5
Zapach
Kategoria Zapachu:

Nuta głowy: Cytryna
Nuta serca: Jaśmin, Frezja
Nuta bazy: Drewno cedrowe

113,45 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme

Opis

Hugo Boss BOSS Ma Vie woda perfumowana dla kobiet, W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana Hugo Boss BOSS Ma Vie odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar. zapach kwiatowy zapach owocowy podkreśli zmysłowość każdej kobiety zapach odpowiedni na co dzień.

Hugo Boss BOSS Ma Vie woda perfumowana dla kobiet

BOSS MA VIE powstał z inspiracji pewnym szczególnym elementem życia kobiety BOSS, który do tej pory wymykał się uwadze. Nawiązuje do przyjemności, jaką odczuwa ona, kiedy postanawia na chwilę odstąpić od codziennej rutyny, by zwolnić tempo życia, odprężyć się i zaznać radości z czasu przeznaczonego tylko dla siebie. Zapach ten ukazuje sedno jej wolnego, niezależnego ducha i uwalnia pragnienia, których zaspokojenie daje możliwość delektowania się życiem – jej życiem.

Inspiracją do stworzenia kompozycji BOSS MA VIE była silna i niezależna kobieta, która przerywa na chwilę codzienne aktywności, aby afirmować zwykłą, przyjemną chwilę: spacer do domu o świcie, promienie słońca na skórze, dotyk kwiatu. W takich chwilach kobieta BOSS MA VIE czuje jak niezwykle cenne jest życie. Pełna uniesienia urzeka niezwykłą urodą, emanuje blaskiem kobiecości i pewnością siebie. Ta niezwykła kompozycja zachęca Cię, abyś podarowała sobie czas na afirmowanie wielu cennych chwil.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Hugo Boss Ma Vie Pour Femme woda perfumowana dla kobiet 50 ml - 113,45 zł
7.5Zapach
Nuta głowy: Cytryna Nuta serca: Jaśmin, Frezja Nuta bazy: Drewno cedrowe
Trwałość
5.5
Projekcja
5
Cena
6

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0