Bestseller Montblanc Legend

Montblanc Legend

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana2
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #65 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:6.3
Projekcja:5.2
Cena:6
8.4
Zapach
Kategoria Zapachu: , ,

Głowa: fiołek
Serce: nuty drzew
Podstawa: skóra

135,76 

Najlepsza oferta w: elnino-parfum.plElnino-parfum.pl
Idź do Perfumerii ➞
Montblanc Legend
Montblanc Legend

Opis

Montblanc Legend woda perfumowana dla mężczyzn jest idealnym wyborem. Jej zapach pozwoli Ci zwiększyć pewność siebie, gdy będziesz chciał zabłysnąć. aromatyczny zapach o ziołowych akordach zapach drzewny zapach fougère odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą.

Montblanc Legend woda perfumowana dla mężczyzn

Od momentu swojej premiery w 2011 roku Montblanc Legend zdobywa uznanie mężczyzn z całego świata dzięki niezapomnianemu, świeżemu spojrzeniu na słynny akord Fougère, a także ponadczasową, ikoniczną kampanię z udziałem Simona Clarka, autorstwa Petera Lindbergha.Wyróżniający się klasyk dla mężczyzn, kultowy zapach Montblanc, jest już dostępny w swobodnej, świeżej aromatycznej wersji – Montblanc Legend Spirit (2016) oraz w ultra-uwodzicielskiej drzewno-orientalnej wariacji – Montblanc Legend Night (2018).W 2020 r. Montblanc Legend zaistnieje natomiast w postaci wody perfumowanej dla fanów tego zapachu, która jest zdecydowanie intensywniejsza od istniejącej już klasycznej kompozycji.Fani Legend ponownie spotkają się z nutami, które dawno temu zdobyły ich serca, ale w bardziej skoncentrowanej wersji, która trwa aż do wieczora.

Legend Eau de Parfum to świetna propozycja od Montblanc, która została zamknięta w pięknej, eleganckiej, utrzymanej w ciemnej tonacji buteleczce. Prezentacja produktu na wysokim poziomie idzie w parze z unikatowym zapachem, łączącym w sobie radosne, trwałe i intensywne akordy. Prezentowane perfumy to klasa sama w sobie, zapach, który z pewnością przypadnie do gustu otoczeniu. Doskonały wybór na wieczory podczas chłodniejszych miesięcy w roku. W mieszance przeważają akordy drzewne w połączeniu z cytrusami, akcentami mszanymi, ozonowymi oraz skórzanymi. Nie zabrakło również nut ziemistych, wodnych, świeżych korzennych oraz białych kwiatów, dodających delikatności. Twórcą kompozycji jest Olivier Pescheux, który w 2020 roku fenomenalnie połączył liście fiołka, bergamotkę, nuty drzewnych, jaśmin i magnolię, wzbogacając je o skórę i mech dębowy. Tak powstała woda perfumowana Montblanc Legend Eau de Parfum, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mężczyzn na całym świecie. Wonny koktajl jest adresowany przede wszystkim do eleganckich mężczyzn o radosnym usposobieniu. Umiejących właściwie zachować się w każdej sytuacji, ale przy okazji niepozbawionym spontaniczności. Wrażliwym na piękno, estetom, dla których istotne są detale. Potrafiących cieszyć się życiem i dostrzegających wszystkie kolory każdego dnia. Na pewno będą oni zadowoleni z wyboru, którego dokonają, decydując się na prezentowany produkt Montblanc.

8.4Zapach
Głowa: fiołek Serce: nuty drzew Podstawa: skóra
Trwałość
6.3
Projekcja
5.2
Cena
6

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0