Paco Rabanne Fame zestawy dla kobiet

7.1

Głowa: mango, bergamotka
Serce: jaśmin, kadzidło
Podstawa: drzewo sandałowe, wanilia

429,00 

Najlepsza oferta w: perfumy.plperfumy.pl
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Edp 80 ml + mleczko do ciała 100 ml - 429,00 zł
0
SKU: 3349668606764 Kategoria Zapachu: , ,
Ostatnia aktualizacja 2024-06-19 04:35
Paco Rabanne Fame zestawy dla kobiet
Paco Rabanne Fame zestawy dla kobiet

429,00 

Opis

Paco Rabanne Fame woda perfumowana dla kobiet. Odkryj FAME, nowy zapach dla kobiet. FAME uosabia nieodparty paryski urok kobiety Paco Rabanne i jest odą do nowej formy kobiecości. Zabawne. Zmysłowe. Mocne. Ten luksusowy zapach łączy w sobie czysty jaśmin, soczyste mango i kremowe kadzidło, tworząc nowoczesną i wyjątkowo kobiecą kompozycję. Zapach, który uzależnia. Nowy klasyk od Paco Rabanne. Odkryj FAME, nowy zapach dla kobiet. FAME uosabia nieodparty paryski urok kobiety Paco Rabanne i jest odą do nowej formy kobiecości. Zabawne. Zmysłowe. Mocne. Ten luksusowy zapach łączy w sobie czysty jaśmin, soczyste mango i kremowe kadzidło, tworząc nowoczesną i wyjątkowo kobiecą kompozycję. Zapach, który uzależnia. Nowy klasyk od Paco Rabanne.

Paco Rabanne Fame woda perfumowana dla kobiet.

Paco Rabanne Fame powstały w hołdzie dla nowej ery kobiecości. 100% składników pozyskano w sposób zrównoważony w Grasse we Francji. Woda ma wegański skład, a flakon nadaje się do ponownego napełnienia. Flakonik zapachu Fame przypomina klejnot. Jego design odzwierciedla awangardowy styl kreacji modowych Paco Rabanne. Temu flakonowi nie sposób się oprzeć, podobnie jak kultowej torebce Paco Rabanne z 1969 roku. Srebrne akcenty na złotej podstawie kojarzą się z figlarnymi, ultranowoczesnymi sukienkami z metalowymi zdobieniami, noszonymi w przeszłości przez wiele ikon mody.

Odkryj Fame klasyk przyszłości od Paco Rabanne. Fame odzwierciedla zniewalającego ducha Paryża oraz składa hołd nowej erze kobiecości.Kobieta Paco Rabanne jest wyzwolona. Zmysłowa. Rozrywkowa. Kompozycja pozostawia po sobie awangardowy i charakterystyczny ślad zapachowy – niezaprzeczalny symbol kobiecości i luksusu. Wytworzony przy użyciu niezwykle czystego jaśminu, soczystego mango i uzależniająco zmysłowego, kremowego kadzidła.Stworzony i wyprodukowany we Francji ze składników w 90% pochodzenia naturalnego. Wegański.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Edp 80 ml + mleczko do ciała 100 ml - 429,00 zł
7.1Zapach
Głowa: mango, bergamotka Serce: jaśmin, kadzidło Podstawa: drzewo sandałowe, wanilia
Trafność
5
Projekcja
5
Cena
4

Historia Cen

-
Profumeria
Logo