Paco Rabanne Olympea Legend

Dodaj swoją opinię
7.7

Nuta głowy: morela, sól morska, śliwka
Nuta Serca: kwiat imbiru, nuty kwiatowe
Nuta Bazowa: ambra, fasolka Tonka, piasek, wanilia

575,00 

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
Paco Rabanne Olympea Legend
Paco Rabanne Olympea Legend

575,00 

Opis

Paco Rabanne Olympea Legend woda perfumowana dla kobiet, Damska woda perfumowana Paco Rabanne Olympéa Legend odkryje przed Tobą uwodzicielski czar Orientu. Pełna tajemnic i kuszących sekretów kompozycja natychmiast Cię zauroczy i pobudzi drzemiącą w Tobie pasję i namiętność. zapach orientalny dla nowoczesnej kobiety zapach odpowiedni na co dzień.

Paco Rabanne Olympea Legend woda perfumowana dla kobiet

Wyobraź sobie, że gdzieś w otchłaniach czasu znajduje się nieznana ziemia czekająca na odkrycie. Czy jesteś gotowa na nowe wyzwanie? Na walkę w spiekocie pustyni z dzikim konwojem? I pościg za fatamorganą? Wygrana jest przed Tobą, jeśli tylko po nią sięgniesz z waniliowymi perfumami OLYMPEA LEGEND. To słodkie perfumy damskie uwypuklające piękny zapach naturalnej skóry. Harmonijnie łączy on w sobie śliwkę ze słonawą wanilią, balsamiczny kwiat pustyni z bursztynowym piaskiem. Tak stworzona kwiatowa kompozycja jest wielowymiarowa i nie do odgadnięcia. Efekt? Absolutnie boski! Woda perfumowana dla kobiet Paco Rabanne Olympea Legend to perfumy z 2019 roku, stworzone przez Loc Donga. Orientalno-kwiatowa kompozycja dostępna jest w naszym sklepie we flakonie o pojemności 80 ml, który pozwoli w pełni na podkreślenie indywidualnego uroku i piękna używającej jej kobiety. Ciepła i wykwintna woda perfumowana z pewnością zachwyci kobiety, które pragną podkreślić swój styl.

Ta, wyjątkowo ciekawie wykonana kompozycja, rozpoczyna się niezwykłą nutą głowy w postaci wody morskiej, połączonej z owocowymi akcentami w postaci śliwki oraz moreli. Serce zapachu stanowią nuty kwiatowe oraz kwiat imbiru, dodający nieco pikanterii. Nuty bazowe to uwodząca swoją słodyczą fasolka Tonka i wanilia, a także bursztyn i piasek, które powodują, że trudno uwolnić się od tego zapachu. Niezwykle trwała projekcja, bardzo dobra trwałość i rozgrzewający charakter Paco Rabanne Olympea Legend powoduje, że znakomicie będą one sprawdzać się w chłodniejsze dni, ogrzewając używającą ich kobietę o wyrafinowanych gustach.

Nasi dwaj bogowie, ponownie zjednoczeni na pustyni Namibii, udowadniają swoje nowe moce. Razem są silniejsi niż kiedykolwiek i mogą w epickim wyścigu pokonać każdą przeszkodę. Zapachy Olympéa i Invictus LEGEND są jeszcze bardziej owocowe i rozpalone niż kiedykolwiek dotąd. Olympéa Legend: Owocowa, słona mieszanka pustynnego kwiatu i słonej śliwki sprawi, że będziesz silną boginią.

7.7Zapach
Nuta głowy: morela, sól morska, śliwka Nuta Serca: kwiat imbiru, nuty kwiatowe Nuta Bazowa: ambra, fasolka Tonka, piasek, wanilia
Trwałość
8.5
Projekcja
6.5
Cena
5.5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo