POLECAMY Parfums de Marly Herod

Parfums de Marly Herod

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana1
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #6 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:7.3
Projekcja:5.8
Cena:3.5
8.9
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: cynamon, papryka
Serce: osmanthus, tytoń, kadzidło, labdanum
Podstawa: wanilia, cedr, wetiweria, piżmo, Iso E Super, nagarmotha

889,00 

Najlepsza oferta w: notino.plNotino.pl
Idź do Perfumerii ➞
0
SKU: 3700578507006
Ostatnia aktualizacja 2023-02-09 04:52
Parfums de Marly Herod
Parfums de Marly Herod

Opis

Parfums De Marly Herod woda perfumowana dla mężczyzn

Parfums De Marly Herod woda perfumowana dla mężczyzn, Ponadczasowa klasyka, oddająca hołd męskiej elegancji i wrodzonej charyzmie. Męska woda perfumowana Parfums De Marly Herod szybko stanie się nieodłącznym uzupełnieniem Twojej osobowości. zapach korzenny zapach drzewny elegancki i ponadczasowy zapach dla miłośników klasyki zapach odpowiedni na co dzień wyjątkowy zapach stworzony na specjalne okazje. Ekskluzywne składniki, elegancki i ponadczasowy męski zapach, który swą niezwykłością wprowadzi w Twoje życie trochę nowych barw. Woda perfumowana dla mężczyzn Parfums De Marly Herod Royal Essence, to zapach, który jest niezwykle miękki i subtelny.

Herod jest uosobieniem mieszanki różnorodnych nut, emanujących zapachem dymnej wanilii. Ta woda perfumowana otwiera się korzennymi nutami cynamonu i pieprzu, aby następnie pokazać swoje potężne serce z liści tytoniu, kadzidła, cysty i osmantusa. Te pieprzne nuty są dalej otoczone laskami wanilii, piżmem, paczulą i akordem drzewnym u podstawy. Eleganckie i rozpoznawalne perfumy, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, są uosobieniem wyrafinowania starego świata.

Herod nawiązuje do oszałamiającej reputacji swojego jeździeckiego imiennika i jest prezentowany w bogatej butelce w ziemistym kolorze z kanciastym korkiem. Oda do wanilii, zwieńczona fasolą tonka i wysublimowana nutą cynamonu, Herod pozostawia po sobie delikatną projekcję, która jest zarówno ciepła, jak i odważna, klasyczna i egzotyczna.

Nuty Zapachowe

Nuty głowy:
Cynamon, Pieprz

Nuty serca
liść tytoniu, kadzidło, ciste, osmantus

Uwagi podstawowe
strąki wanilii, piżmo, akord drzewny, paczula

Najlepszy czas na noszenie: Aby rozgrzać się w wyrafinowany sposób, jesienią i zimą

8.9Zapach
Głowa: cynamon, papryka Serce: osmanthus, tytoń, kadzidło, labdanum Podstawa: wanilia, cedr, wetiweria, piżmo, Iso E Super, nagarmotha
Trwałość
7.3
Projekcja
5.8
Cena
3.5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0