Versace Bright Crystal zestaw upominkowy dla kobiet

Versace Bright Crystal zestaw upominkowy dla kobiet
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #203 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5
Projekcja:4.5
Cena:5
7.4
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuta górna: granat, Yuzu, akord lodowy
Nuta serca: lotos, magnolia, piwonia
Nuta dolna: piżmo, drewno mahoniowe

227,00 

Najlepsza oferta w: perfumy.plperfumy.pl
Idź do Perfumerii ➞
Versace Bright Crystal zestaw upominkowy dla kobiet
Versace Bright Crystal zestaw upominkowy dla kobiet

Opis

Versace Bright Crystal woda toaletowa dla kobiet, Ciesz się przez cały dzień delikatnym kwiatowym zapachem. Woda toaletowa Versace Bright Crystal kryje w sobie tysiące płatków kwiatów, których zapach idealnie podkreśli Twoją kobiecość i naturalny urok. zapach kwiatowy czysty i świeży zapach idealny zapach dla kobiet o romantycznej duszy świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku.

Versace Bright Crystal woda toaletowa dla kobiet

Zmysłowy, krystalicznie przejrzysty, cudownie lśniący. Zamknięty we flakonie szlifowanym niczym prawdziwy klejnot wyjątkowej urody. Świeży i musujący, dla kobiety zmysłowej, pewnej siebie i zawsze glamour. Bright Crystal to łagodny kwiatowy zapach z owocowymi i piżmowymi akcentami. W nucie głowy owoc granatu łączy się z akordem lodowym i cytrusowymi nutami yuzu. W nucie serca lekki kwiatowy bukiet magnolii, piwonii i kwiatu lotosu. W nucie głębi piżmo, ambra i drzewo acajou, pozostawiające zmysłowy woal. Niepowtarzalny styl, wielki szyk, elegancja i pełna klasa – to właśnie woda toaletowa Versace Bright Crystal. Zmysłowy zapach dla kobiet charakteryzuje się kwiatowo-owocową nutą, która zapewnia świeżość o każdej porze dnia. Flakon perfum przypomina prawdziwy klejnot, który pożądany jest przez wszystkie kobiety, podobnie jak wyjątkowy zapach w nim zamknięty. To propozycja idealna dla pewnych siebie, zmysłowych, zawsze eleganckich kobiet. Owocowe nuty, takie jak granat, uzupełniają akcenty kwiatowe (magnolia, piwonia, kwiat lotosu), dla których przełamaniem jest piżmo oraz ambra.

Niepowtarzalny styl, wielki szyk, elegancja i pełna klasa – to właśnie woda toaletowa Versace Bright Crystal o pojemności 90 ml. Zmysłowy zapach dla kobiet charakteryzuje się kwiatowo-owocową nutą, która zapewnia świeżość o każdej porze dnia. Flakon perfum przypomina prawdziwy klejnot, który pożądany jest przez wszystkie kobiety, podobnie jak wyjątkowy zapach w nim zamknięty. To propozycja idealna dla pewnych siebie, zmysłowych, zawsze eleganckich kobiet. Owocowe nuty, takie jak granat, uzupełniają akcenty kwiatowe (magnolia, piwonia, kwiat lotosu), dla których przełamaniem jest piżmo oraz ambra.

Zapach preferowany przez kobiety

Zmysłowy, krystalicznie przejrzysty, cudownie lśniący. Zamknięty we flakonie szlifowanym niczym prawdziwy klejnot wyjątkowej urody. Świeży i musujący, dla kobiety zmysłowej, pewnej siebie i zawsze glamour.Bright Crystal to łagodny kwiatowy zapach z owocowymi i piżmowymi akcentami. W nucie głowy owoc granatu łączy się z akordem lodowym i cytrusowymi nutami yuzu. W nucie serca lekki kwiatowy bukiet magnolii, piwonii i kwiatu lotosu. W nucie głębi piżmo, ambra i drzewo acajou, pozostawiające zmysłowy woal.

Klejnot wśród zapachów Versace Versace Bright Crystal to prawdziwy klejnot wśród produktów Versace. Ten wyjątkowy zapach został stworzony z myślą o pewnej siebie, eleganckiej kobiecie , aby podkreślić jej kobiecość. Versace Bright Crystal pozwala każdej kobiecie błyszczeć jaśniej niż diament, roztaczając delikatną, ale bardzo zauważalną aurę. W sercu Versace Bright Crystal brzmią akordy lotosu, magnolii i piwonii. Emanuje prawdziwym morzem kwiatów i pobudza zmysły. Ale najpierw Versace Bright Crystal uwodzi świeżym granatem i promiennym yuzu – szczególnie intensywnym japońskim owocem cytrusowym. Kompozycja budzi w kobiecie odwagę i kreatywność. Świeć jasno jak diament Do wykończenia Versace Bright Crystal i nadania mu zmysłowości, marka Versace zdecydowała się na miękką nutę podstawową. Dzięki bursztynowi i piżmu ten surowy diament zmienia się w Versace Bright Crystal . Wszystkie akcenty perfum mają swoje odbicie w kunsztownym flakonie . Jest przejrzysty, a więc widać przez niego bladoróżowe Versace Bright Crystal, kryjące moc tajemnic. Jego lekko ścięte, szlifowane brzegi przywodzą na myśl kosztowny kryształ. Flakon jest zwieńczony zamknięciem w kształcie drogocennego diamentu. Swój czar i zmysłowość prezentuje także modelka Iselin Steiro , będąca twarzą kampanii reklamowej zapachu. Na zdjęciu z kampanii reklamowej leży na sofie między jasnoróżowymi poduszkami i patrzy uwodzicielsko w kamerę. W rękach trzyma perfumy Bright Crystal, które od wewnątrz emanują niesamowitym blaskiem i rozświetlają jej twarz. Dzięki śmiałemu spojrzeniu zdaje się być pewna siebie, ale jej delikatne kształty czynią ją kobiecą i kruchą. Jej długie włosy opadają zmysłowo na sofę, podczas gdy otoczenie zatapia się w tajemniczym mroku. Jest to najbardziej popularny ze wszystkich zapachów damskich Versace.

7.4Zapach
Nuta górna: granat, Yuzu, akord lodowy Nuta serca: lotos, magnolia, piwonia Nuta dolna: piżmo, drewno mahoniowe
Trwałość
5
Projekcja
4.5
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0