POLECAMY Versace Eros Flame

Versace Eros Flame

Versace Eros Flame
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana10
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #92 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:7
Projekcja:7.5
Cena:7
8.1
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuta głowy: cytryna, czerwona i gorzka pomarańcza, czarny pieprz z Madagaskaru, dziki rozmaryn.
Nuta serca: wawrzyn kalifornijski, geranium, róża.
Nuta bazowa: cedr teksański, paczula, wetiwer z Haiti, mech z górskiego dębu, sandałowiec, tonka, wanilia.
Kategoria: aromatyczne, drzewne

161,92 

Najlepsza oferta w: flaconi.plflaconi.pl
Idź do Perfumerii ➞
Versace Eros Flame
Versace Eros Flame

Opis

 

Versace Eros Flame woda perfumowana dla mężczyzn, Nowy dzień i nowa szansa, aby sprostać wyzwaniom. Męska woda perfumowana Versace Eros Flame odświeży Twój umysł, byś mógł podążać za swoim instynktem. Każdego dnia wyruszaj w drogę ku przygodzie. zapach drzewny aromatyczny zapach o ziołowych akordach odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą zapach odpowiedni na co dzień.

Versace Eros Flame woda perfumowana dla mężczyzn

VERSACE EROS FLAME to długotrwale utrzymujący się, ujmujący zapach – poezja zapachu namiętnie pobudzająca zmysły. Składniki zapachowe VERSACE EROS FLAME charakteryzują się silnymi kontrastami. Drogocenne, eleganckie składniki idealnie komponują się ze sobą. Nuta głowy charakteryzuje się żywiołowością. Na zapach składają się świeże, soczyste owoce cytrusowe z Włoch, takie jak limonka, mandarynki i gorzka pomarańcza, które przeplatają się z czarnym pieprzem z Madagaskaru i aromatycznym dzikim rozmarynem. Nuta serca charakteryzuje się akordami drzewa pieprzowego, geranium i subtelnymi akcentami różanymi. W nucie podstawowej ujawniają się aromaty niezwykle szlachetnych gatunków drzew, takich jak cedr z Teksasu, esencja z paczuli, wetiweria z Haiti, drzewo sandałowe i specyficzny akord mchu górskiego, a grę zmysłowych składników dopełnia fasola tonka i wanilia.

Siła, niezależność, pewność siebie i pasja – to cechy, które wymagają wyjątkowej oprawy. Woda perfumowana Versace Eros Flame została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy nie boją się nowych wyzwań, w tym największego z nich, jakim jest miłość. Według mitologii greckiej Eros był bogiem nie tylko miłości, ale również namiętności. Perfumy, noszące jego imię, musiały połączyć w sobie intensywne nuty zapachowe wraz z tymi odznaczającymi się niezwykłą subtelnością. W Versace Eros Flame dominuje bukiet drzewno-przyprawowy, który znakomicie pasuje do mężczyzn. Serce zapachu stanowią wyraziste: róża, pieprz oraz ziołowo-korzenne geranium. Nuty głowy nadają kompozycji lekkości i świeżości, wykorzystano do nich chinotto, cytrynę, mandarynkę, czarny pieprz oraz aromatyczny rozmaryn. Wśród elementów bazowych znalazły się cedr teksański, paczula, fasolka tonka, mech dębowy oraz nadające odrobinę słodkości wanilia i drzewo sandałowe. Perfumy zostały zamknięte w elegancki, stylowy flakonie.

Zapach preferowany przez mężczyzn

Nowy męski zapach, jest stworzony dla silnego, pełnego pasji mężczyzny, który żyje w zgodzie ze swoimi emocjami i ciągle poszukuje smaku legendarnej wiecznej miłości. VERSACE EROS FLAME przenosi nas z realnego świata do mitycznego uniwersum, ojczyzny herosów. Płomiennie czerwony, wyrazisty i męski – jednoznacznie wyraża namiętność i miłość.Zimny i gorący. Słodki i korzenny. Świetlisty i mroczny – Versace Eros Flame charakteryzuje się silnymi kontrastami między szlachetnymi i eleganckimi składnikami.Nuty głowy są żywiołowe i świeże: soczyste włoskie cytrusy, otulone aromatem czarnego pieprzu z Madagaskaru i dzikiego rozmarynu. Po olfaktorycznej fali nuty serca, skomponowanej z aromatów wawrzynu kalifornijskiego, geranium i róży, rozwija się bogata nuty bazy. Drogocenne nuty drzewne – cedr teksański, paczula, wetiwer z Haiti, mech z górskiego dębu, sandałowiec – tworzą łagodną i zmysłową całość, z kontrapunktem tonki i wanilii.Versace Eros Flame to trwały i otulający zapach, bardzo męski, a jednocześnie namiętny i zmysłowy.

 

 

8.1Zapach
Nuta głowy: cytryna, czerwona i gorzka pomarańcza, czarny pieprz z Madagaskaru, dziki rozmaryn. Nuta serca: wawrzyn kalifornijski, geranium, róża. Nuta bazowa: cedr teksański, paczula, wetiwer z Haiti, mech z górskiego dębu, sandałowiec, tonka, wanilia. Kategoria: aromatyczne, drzewne
Trwałość
7
Projekcja
7.5
Cena
7

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0