Bestseller Versace Versense

Versace Versense

Versace Versense
Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Toaletowa3
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #67 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5.3
Projekcja:5
Cena:5.4
8
Zapach
Kategoria Zapachu: , ,

Głowa: bergamotka, mandarynka, opuncja
Serce: jaśmin, kardamon, pankracjum nadmorskie
Podstawa: cedr, oliwka, piżmo, drzewo sandałowe

210,80 

Najlepsza oferta w: notino.plNotino.pl
Idź do Perfumerii ➞
Versace Versense

210,80 

Opis

Versace Versense woda toaletowa dla kobiet, Lekka, świeża i jednocześnie niepowtarzalna. Versense to ekspresja swiezosci i zmyslowosci. Nazwa, która niesie obietnice zmyslom. Barwa, która przywodzi na mysl piekno natury. Kompozycja, która wywoluje wrazenie otwartej przestrzeni, uczucie rewitalizacji, przyplyw energii i równowage zmyslów. Zapach inspirowany sródziemnomorska natura, zadedykowany pewnej siebie, energicznej i zmyslowej kobiecie.

Versace Versense woda toaletowa dla kobiet

Kompozycja zapachowa to koktajl sródziemnomorskich aromatów: w nucie glowy bergamotka, zielona mandarynka i opuncja w nucie serca zonkil wodny, kardamon i jasmin w nucie glebi drzewa sandalowe, cedrowe i oliwne oraz delikatne pizmo. Damska woda toaletowa Versace Versense oczaruje Cię swoją subtelną i wyrafinowaną kompozycją zapachową, stanowiąc świetny wybór na każdy dzień. zapach cytrusowy zapach kwiatowy zapach drzewny dla kobiety pełnej temperamentu i energii świeży zapach, idealny na ciepłe pory rokuNieodparte wrażenia dla wszystkich zmysłów. Damska woda toaletowa Versace Versense jest niczym bukiet kwiatów pochodzący ze słonecznych krajobrazów rejonu Morza Śródziemnego. Ich autentyczność oraz fuzja świeżości i energii doskonale uosabia kobietę Versace.

  • nowocześnie świeża, a przy tym odurzająca, kwiatowo-drzewna kompozycja
  • zapach inspirowany klimatem Morza Śródziemnego
  • wprowadzona na rynek w 2009 roku

Skład zapachu
Kompozycja otwiera się aromatem owoców typowych dla rejonu Morza Śródziemnego. Kombinację zielonych mandarynek i świeżej bergamoty dopełnia egzotyczna, subtelnie słodkawa opuncja. W sercu zapachu dominują odurzające, kwiatowe esencje jaśminu i pankracjum nadmorskiego, którym wyrafinowanej elegancji dodaje gorzkawy i korzenny kardamon. Wyrazista i drzewna baza oparta jest na akordach drzewa sandałowego, cedrowego oraz oliwnego w towarzystwie subtelnego i zmysłowego piżma.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Versace Versense woda toaletowa dla kobiet 30 ml - 210,80 zł
8Zapach
Głowa: bergamotka, mandarynka, opuncja Serce: jaśmin, kardamon, pankracjum nadmorskie Podstawa: cedr, oliwka, piżmo, drzewo sandałowe
Trwałość
5.3
Projekcja
5
Cena
5.4

Informacje dodatkowe

Specification: Versace Versense

Tester

Tester

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0