Karlik MINI – gniazda pojedyncze

Karlik MINI to wysokiej klasy gniazdka, łączniki i ramki pozwalające odmienić wnętrza mieszkania, domu oraz biura. Przestrzenie stają się eleganckie, nowoczesne i stylowe. Jest to możliwe dzięki niewielkim rozmiarom osprzętu, dostępnego w szerokiej gamie kolorystycznej.

Gniazdka i ramki serii Mini

Gniazdka elektryczne, łączniki oraz ramki muszą być funkcjonalne, ale też ładnie prezentować się na ścianach, ponieważ przyciągają uwagę. Te drobne elementy wykończeniowe odgrywają istotną rolę dla designu. Urządzając salon, sypialnię czy kuchnię należy zwracać uwagę, by wszystko ze sobą współgrało.

Dlatego seria Karlik MINI cechuje się wysoką estetyką wykończenia oraz nowoczesną kolorystyką, spójną z najnowszymi trendami w wyposażaniu wnętrz. Mamy możliwość dopasowania mechanizmów i ramek do pomieszczeń lub łączenia elementów osprzętu z inną barwą ramki. Odmiennym rozwiązaniem pozwalającym uzyskać doskonały design, jest zmiana koloru ramki pośredniej.

Seria Karlik Mini – srebro i złoto we wnętrzach

Złoto i biel dobrze prezentują się we wnętrzach. Chcąc wprowadzić kontrast, można złoty kolor łączyć z czernią. Planując urządzenie salonu w stylu glamour, warto wprowadzić srebrne dodatki. Coraz częściej taka kolorystyka jest wykorzystywana w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, ponieważ połączenie idealnie ze sobą harmonizuje, czyniąc przestrzeń bardzo oryginalną.

Srebrny metalik i biel z dodatkiem czerni z serii Karlik MINI to doskonała kombinacja kolorów. Szeroka paleta barw gniazdek elektrycznych, łączników i ramek daje też wiele innych możliwości kombinacji kolorystycznych. Z tego też względu, seria ta jest wykorzystywana we współczesnych projektach wnętrz eleganckich i stylowych, w tym przestrzeniach minimalistycznych. Aby uniknąć monotonii, dobrze jest ramki pośrednie wybierać w ciekawych tonacjach, m.in. pastelowych.

Grafitowy mat we wnętrzach

Seria MINI łączy estetykę, z najnowszym wzornictwem i ciekawą kolorystyką. Przykładem jest grafit, który wpisuje się w eleganckie wnętrza, ale też skandynawskie, industrialne i loftowe. Projektanci bardzo często stawiają na ciemne odcienie, w których dominuje kolor czarny, szary i grafitowy mat. Aby ten ostatni spełnił swoje funkcje, powinien być dodatkiem do całości.

Grafitowy kolor łącznika czy gniazdka doskonale się prezentuje na żółtej, błękitnej i różowej ścianie, ponieważ dyskretnie podkreśla estetykę wnętrza. Dostępne modele produktów są spójne z aktualnymi trendami, co ma ogromne znaczenie dla dekoratorów wnętrz. Szeroka oferta osprzętu daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Profumeria
Logo