Bestseller Armani Emporio Because It’s You

Armani Emporio Because It’s You

Dodaj swoją opinię
7.5

Głowa: malina, neroli, cytryna
Serce: róża
Podstawa: wanilia, piżmo, ambra

180,50 

Najlepsza oferta w: notino.plNotino.pl
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Armani Emporio Because It's You woda perfumowana dla kobiet 30 ml - 180,50 zł
0
SKU: 3605522040946 Kategoria Zapachu: ,
Ostatnia aktualizacja 2024-03-22 03:44
Armani Emporio Because It’s You
Armani Emporio Because It’s You

180,50 

Opis

Armani Emporio Because It’s woda perfumowana dla kobiet, Nie skrywaj namiętnej strony osobowości. Damska woda perfumowana Armani Emporio Because It’s You emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby. słodki zapach zapach owocowy zapach kwiatowy podkreśli zmysłowość każdej kobiety zapach odpowiedni na co dzień. Zapach preferowany przez kobiety.Because It’s You to nowe doznanie Miłości. Siła i kobiecość zamknięte w eleganckim flakonie, który kryje zapach stworzony dla współczesnych i nowoczesnych kobiet.Because It’s You Emporio Armani to magnetyczna siła, która przyciąga i uwodzi. Budzi przeznaczenie i wyznacza kierunek Waszej wspólnej drogi, która prowadzi do prawdziwej Miłości. To zapach dla wyjątkowych i pewnych siebie kobiet, które poszukują spełnienia w trwałych relacjach, odrzucają rutynę i łamią zasady.Serce cennej owocowo-kwiatowej kompozycji stanowi szlachetna nuta absolutu róży. Jej kobiecy, uwodzicielski zapach otulają słodkie akcenty wanilii i malin, a wyjątkowości dodaje połączenie piżma i olejku neroli z gorzkiej pomarańczy.

Armani Emporio Because It’s woda perfumowana dla kobiet

Zapach, który sprawia, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowa. Odkryj Because It’s You.Jak używać? Aby odkryć doznania zapachowe, perfumy aplikuj na skórę koncentrując się na ciepłych partiach ciała: skórze za uszami oraz wewnętrznych stronach nadgarstków. Namiętność zamknięta w eleganckim flakonie, zapach kobiecości, który zachwyca bogactwem najpiękniejszych składników, a także intensywność i trwałość – to właśnie woda perfumowana Giorgio Armani Because It’s You o pojemności 30 ml. Zapach radości, nieustającego blasku, spontaniczności oraz subtelności na pewno spełni oczekiwania kobiet, które lubią poprzez zapach wyrażać siebie. Aromat tworzony przez cytrynę, malinę, neroli, różę, wanilię, ambrę oraz piżmo czaruje głębią, intensywnością, a także trwałością. Kompozycja stworzona została z myślą o nowoczesnych kobietach, które każdego dnia pragną czerpać z życia jak najwięcej.

Skład zapachu
Zapach otwiera się łagodną, dojrzałą maliną w połączeniu z neroli. W sercu wyczuwa się finezyjną różę, a całość kompozycji wypełnia słodka wanilia połączona z piżmem, ujawniając jej pełną i niewiarygodnie głęboką zmysłowość.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Armani Emporio Because It's You woda perfumowana dla kobiet 30 ml - 180,50 zł
7.5Zapach
Głowa: malina, neroli, cytryna Serce: róża Podstawa: wanilia, piżmo, ambra
Trwałość
6
Projekcja
5.5
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo