Azzaro Chrome

Azzaro Chrome
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana3
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #112 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:6
Projekcja:5
Cena:5.3
7.9
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuta górna : Zielona mandarynka
Nuta dolna : Esencja sosnowa
Nuta serca : Lawenda

214,90 

Najlepsza oferta w: notino.plNotino.pl
Idź do Perfumerii ➞
0
Ostatnia aktualizacja 2023-02-09 15:42
Azzaro Chrome
Azzaro Chrome

214,90 

Opis

Azzaro Chrome woda perfumowana dla mężczyzn

Azzaro Chrome woda perfumowana dla mężczyzn, Męskość, siła i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda perfumowana Azzaro Chrome . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość. zapach drzewny zapach fougère zapach odpowiedni dla nowoczesnego gentlemana elegancki i ponadczasowy zapach dla miłośników klasyki.

Azzaro Chrome przedstawia nową interpretację swojego kultowego zapachu, celebrację dziedzictwa między ojcem i synem z ożywczą i intensywną świeżością. Dzięki nutom drzewnym ta wyjątkowa woda perfumowana zanurza się głęboko w sercu śródziemnomorskiego lasu sosnowego. Ostateczne święto radości życia, zaprasza do udziału w intensywnych i wyjątkowych chwilach.

Poświęcony chwilom autentyczności i radości życia, Azzaro Chrome celebruje wartości dzielenia się, składając hołd niezachwianej więzi między ojcem a synem. To wyjątkowy związek, taki sam, jaki łączy projektanta Lorisa Azzaro ze swoim wnukiem Romainem.

Chrome to fala wolności, która szturmem podbiła świat męskich zapachów. Zapach emanuje energią, dodaje nam energii i skrzydeł, dodając śmiałości, a tym bardziej, gdy jest dzielony. Nowa kampania Azzaro Chrome opowiada tę historię z czułością. W Antiparos, w Grecji, willa o czystych, prostych liniach z widokiem na morze służy jako tło dla niezapomnianej chwili dzielonej przez ojca i jego syna. Reżyser Christopher Hewitt jest mózgiem tej nowej kampanii reklamowej, nadając jej niesamowicie nowoczesny charakter dzięki swojemu wysoce graficznemu podejściu wizualnemu.

7.9Zapach
Nuta górna : Zielona mandarynka Nuta dolna : Esencja sosnowa Nuta serca : Lawenda
Trwałość
6
Projekcja
5
Cena
5.3

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0