Burberry Mr. Burberry

Burberry Mr. Burberry
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa1
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #141 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:5.2
Projekcja:5
Cena:6
7.4
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: kardamon, estragon, mięta, grejpfrut
Serce: liść brzozy, gałka muszkatołowa, cedr, lawenda
Podstawa: drzewo sandałowe, wetiweria, ambra, mech dębowy, benzoina

139,73 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Burberry Mr. Burberry woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - 139,73 zł
0
SKU: 692753911087
Ostatnia aktualizacja 2023-02-09 09:38
Burberry Mr. Burberry
Burberry Mr. Burberry

Opis

Burberry Mr. Burberry woda toaletowa dla mężczyzn, Bez względu na to, jak ambitne masz cele, żaden z nich nie będzie dla Ciebie nieosiągalny. Zdecydowanie i determinację zapewni Ci męska woda toaletowa Burberry Mr. Burberry . Już kilka kropel na skórze doda Ci odwagi, aby wykonać kolejny krok w stronę marzeń. aromatyczny zapach o ziołowych akordach zapach drzewny zapach korzenny podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę zapach odpowiedni na co dzień.

Burberry Mr. Burberry woda toaletowa dla mężczyzn

Burberry Mr. Burberry to znana i ceniona od wielu lat męska woda toaletowa pochodząca z wysp brytyjskich. Obecnie oferowana wersja została całkowicie przebudowana w celu wprowadzenia tej linii kosmetyków w XXI wiek. Burberry Mr. Burberry jest przykładem tradycyjnej brytyjskiej sztuki perfumeryjnej, znanej ze swych drzewno-ziołowych wyrobów. Woda toaletowa Burberry Mr. Burberry wyróżnia się kilkoma interesującymi nutami zapachowymi. Otwierają ją pikantne akordy grejpfruta, kardamonu i estragonu. Następnie w nucie serca wyczuwalne są takie składniki jak liść brzozy, olejek z gałki muszkatołowej i cedr. Na sam koniec nasz zmysł węchu wabiony jest aromatami drzewa sandałowego, wetywerii i drzewa gwajakowego. Szyjka szklanych butelek jest ozdobiona tym samym materiałem gabardynowym, którego Burberry używa do wykonywania swoich znanych na całym świecie trenczy oraz płaszczy. Oferowany produkt dostępny jest w butelce o pojemności 50 ml, utrzymanej w spokojnej i wyważonej stylistyce.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Burberry Mr. Burberry woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - 139,73 zł
7.4Zapach
Głowa: kardamon, estragon, mięta, grejpfrut Serce: liść brzozy, gałka muszkatołowa, cedr, lawenda Podstawa: drzewo sandałowe, wetiweria, ambra, mech dębowy, benzoina
Trwałość
5.2
Projekcja
5
Cena
6

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0