POLECAMY Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo

Dodaj swoją opinię
8.7

Głowa: nuty morskie, bergamotka
Serce: szałwia, rozmaryn
Podstawa: kadzidło, paczuli

407,93 

Najlepsza oferta w: flaconi.plflaconi.pl
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Giorgio Armani Acqua di Giò Homme Profumo woda perfumowana 75 ml - 407,93 zł
0
SKU: 3614270157639 Kategoria Zapachu: ,
Ostatnia aktualizacja 2024-06-30 11:46
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo

407,93 

Opis

Armani Acqua di Gio Profumo woda perfumowana dla mężczyzn, Lekka, świeża i jednocześnie niepowtarzalna. Męska woda perfumowana Armani Acqua di Giò Profumo oczaruje Twoje zmysły subtelną i wyrafinowaną kompozycją zapachową, stanowiąc idealny wybór na co dzień. aromatyczny zapach o ziołowych akordach wodny zapach o morskich akordach zapach odpowiedni dla nowoczesnego gentlemana zapach odpowiedni na co dzień.

Armani Acqua di Giò Profumo woda perfumowana dla mężczyzn

Giorgio Armani na nowo definiuje legendarny zapach. Niezwykle głęboki, zmysłowy Acqua Di Gio Profumo zrodzony ze skały wulkanicznej i głębi oceanu. To wysublimowana świeżość bergamotki i akordy morskie, które spotykają się z głębią świetlistych nut kadzidlanych. Acqua Di Gio Profumo to intensywny i męski zapach. Budzi zmysły i rodzi pragnienie. Mityczna siła wolnego mężczyzny w perfekcyjnej harmonii z wodą.

Kompozycją Acqua Di Gio Profumo, Giorgio Armani na nowo interpretuje legendarny zapach. Stałe miejsce Top 20 wśród naszych najlepiej sprzedających się zapachów dla mężczyzn Profumo jest absolutnym hitem – gorąco pożądane i popularne. Stylistyczna elegancja we flakonie od Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Acqua di Gio – topowa seria dla mężczyzn od Giorgio Armani Giorgio Armani tworzy nową legendę. Acqua di Gio Profumo – nowy zmysłowy zapach dla mężczyzn, inspirowany grą sił natury, zderzeniem morskiej piany i skał wulkanicznych. Drzewny, aromatyczny, wodny: mistrzowska kreacja zapachów łączy świeżość akordów bergamotki i akordów morskich z urzekającą magią kadzidła – tajemniczego, uwodzicielskiego składnika, który szczególnie fascynuje i inspiruje Giorgio Armaniego.

Zainspirowany światem mody, czarny świetlisty flakon o srebrnych refleksach jest kwintesencją siły drzemiącej we wnętrzu Ziemi. Jest jak mroczna skała wygładzona mocą morskich fal. Zapach preferowany przez mężczyzn.Kompozycją Acqua Di Giò Profumo, Giorgio Armani na nowo interpretuje legendarny zapach.Najnowsze dzieło słynnego włoskiego twórcy jest intensywnie męskie, pełne głębi i wyrafinowania, przesycone mineralnym chłodem morskiej wody rozbijającej się o skały..Acqua Di Giò Profumo łączy w sobie świeżość bergamotki z morską nutą otulone zmysłowym akordem kadzidła będącym niemal osobistym znakiem Giorgia Armaniego.Zainspirowany światem mody, czarny świetlisty flakon o srebrnych refleksach jest kwintesencją siły drzemiącej we wnętrzu Ziemi. Jest jak mroczna skała wygładzona mocą morskich fal.

Zrodzony ze skały wulkanicznej i głębi oceanu

Cecha produktu nie zawiera mikroplastiku, bez silikonów, nie zawiera oleju palmowego, bez parafiny, bez parabenów, bez sulfatów, nie zawiera substancji oleistych, nie zawiera substancji komedogennych, vegański, bezglutenowy, nie zawiera acetonu, nie zawiera pigmentów i substancji barwiących, odpowiedni dla skóry wrażliwej, nie zawiera orzechów, bez ftalanów, nie zawiera laktozy, nie zawiera amoniaku. Giorgio Armani na nowo definiuje legendarny zapach. Niezwykle głęboki, zmysłowy Acqua Di Giò Profumo zrodzony ze skały wulkanicznej i głębi oceanu. To wysublimowana świeżość bergamotki i akordy morskie, które spotykają się z głębią świetlistych nut kadzidlanych. Acqua Di Giò Profumo to intensywny i męski zapach. Budzi zmysły i rodzi pragnienie. Mityczna siła wolnego mężczyzny w perfekcyjnej harmonii z wodą.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Giorgio Armani Acqua di Giò Homme Profumo woda perfumowana 75 ml - 407,93 zł

 

8.7Zapach
Głowa: nuty morskie, bergamotka Serce: szałwia, rozmaryn Podstawa: kadzidło, paczuli
Trwałość
6.9
Projekcja
5.9
Cena
5

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo Videos

Historia Cen

-
Profumeria
Logo