Carolina Herrera Bad Boy zestaw upominkowy dla mężczyzn

6.9

Nuty Główne: grejpfrut i biały pieprz
Nuty Serce: wetiweria i szałwia muszkatałowa
Nuty Bazowe: ziarno tonki i kakao

398,99 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Edt 100ml + żel 100ml - 398,99 zł
0
SKU: 8411061046227 Kategoria Zapachu: ,
Ostatnia aktualizacja 2024-04-10 00:40
Carolina Herrera Bad Boy zestaw upominkowy dla mężczyzn
Carolina Herrera Bad Boy zestaw upominkowy dla mężczyzn

398,99 

Opis

Carolina Herrera Bad Boy woda toaletowa dla mężczyzn, Zniewalający czar Orientu odsłoni przed Tobą męska woda toaletowa Carolina Herrera Bad Boy . Kompozycja emanuje tajemniczością, czym przyciąga uwagę otoczenia. zapach orientalny zapach skórzany odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą wyjątkowy zapach stworzony na specjalne okazje ciepła kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące.

Carolina Herrera Bad Boy woda toaletowa dla mężczyzn

BAD BOY od Carolina Herrera to zapach wyrażający dwoistą i śmiałą naturę współczesnego mężczyzny. Jednocześnie silny i wrażliwy, pewny siebie i otwarty. BAD BOY łączy kontrasty z nonszalancją i szczodrze zaprasza na podróż w najciekawsze zakątki swego tajemniczego charakteru: od nut czarnego i białego pieprzu, przez cytrusową energią włoskiej zielonej bergamotki aż po uwodzicielskie aromaty bobu tonka. Poznaj prawdziwą przyjemność: zanurz się w aromacie BAD BOY. Ta woda toaletowa nagrodzi Cię niezapomnianymi doznaniami.

Skoro sukcesem marki Carolina Herrera okazała się Good Girl, to na arenę światowych perfumerii musiał wkroczyć również Bad Boy. Męska woda toaletowa z 2019 roku została stworzona dla marki przez Quentina Bischa oraz Louise Turner, jako dopełnienie niezwykle popularnej kompozycji Good Girl ukrytej we flakonie w kształcie niebotycznie wysokiej szpilki. Carolina Herrera Bad Boy zwraca z kolei uwagę opakowaniem w formie pioruna, symbolizującego buntowniczą osobowość używającej tych perfum mężczyzny. Carolina Herrera Bad Boy to wyrazisty, korzenno-orientalny zapach, stworzony z myślą o wieczorowych, uroczystych wyjściach. Oferuje pełną gamę zmysłowych wrażeń, rozpoczynając się odważnymi i eleganckimi zarazem nutami pieprzu i grejpfruta. Stopniowo na pierwszy plan wysuwa się w nich gęsta, słodka i jednocześnie korzenna nuta wetiwerii połączonej z szałwią, znajdująca się w sercu tej kompozycji. Całość kończy się natomiast ciepłymi tonami fasolki Tonka oraz zmysłowego kakao, pozostającymi najdłużej na skórze. Bad Boy powstał jako zapach, który ma odzwierciedlać dualizm charakteru współczesnych mężczyzn, jednocześnie silnych i upartych, ale niepozbawionych czułości oraz nieposkromionej zmysłowości. Duża moc, trwałość, ciężkość i wyrazisty charakter tej kompozycji powodują, że będzie ona doskonałym wyborem na specjalne okazje, jak eleganckie przyjęcia czy imprezy w towarzystwie grona sprawdzonych znajomych, podkreślając nieposkromiony charakter używającej jej mężczyzny.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Edt 100ml + żel 100ml - 398,99 zł
6.9Zapach
Nuty Główne: grejpfrut i biały pieprz Nuty Serce: wetiweria i szałwia muszkatałowa Nuty Bazowe: ziarno tonki i kakao
Trwałość
5.3
Projekcja
5
Cena
4.5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo