Bestseller Dior Homme Original

Dior Homme Original

Dior Homme Original
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa35
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #1 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:5.7
Projekcja:5
Cena:5.1
9.2
Zapach
Kategoria Zapachu: , , ,

Głowa: czerwona porzeczka, zielone jabłko, kwiat mandarynki
Serce: róża, róża celtycka, biała brzoskwinia, magnolia
Podstawa: piżmo, drzewo sandałowe, białe drzewo

326,99 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Dior Homme Original
Dior Homme Original

Opis

Dior Homme Original woda toaletowa dla mężczyzn. Zapach męskiego irysa. Seksowna węchowa sygnatura wzmocniona męskimi nutami drzewnymi dla niezwykle subtelnego wyrafinowania. Dior Homme nosi się tak, jak nosi się elegancki, ostry, nowoczesny garnitur. Pozostaw węchowy ślad tego drzewnego, korzennego zapachu, natychmiast rozpoznawalny znak wyróżniającego się stylu.

Dior Homme Original woda toaletowa dla mężczyzn

Irys Toskański

Absolut irysa to jeden z najcenniejszych elementów palety perfumiarzy. Jego ekstrakcja jest bardzo długim i delikatnym procesem: kłącze należy najpierw poddać obróbce, a następnie suszyć przez co najmniej trzy lata. Jego niezwykle silny, niemal wszechobecny zapach z pudrowymi akordami ujawnia drzewno-zielone niuanse, przywodząc na myśl uspokajający aromat ciepłego chleba w nucie serca Dior Homme i Dior Homme Intense.

Kardamon z Gwatemali

Uprawiany w Gwatemali kardamon jest ekstrahowany metodą destylacji z parą wodną. Pięknie współgra z drzewnymi nutami męskich zapachów. Jego współczesny zapach wnosi świeżość do nut głowy Dior Homme.

Wetyweria

Pochodząca z Indii i Indonezji, ale występująca również na Haiti i na wyspie Reunion, wetyweria jest rośliną wieloletnią z pachnącym systemem korzeniowym. Olejek eteryczny otrzymuje się przez destylację z parą wodną. Trwałe akordy wetiweru wykorzystywane są w kompozycjach drzewnych, szyprowych i orientalnych. Vetiver obfituje w odważnie wyrafinowaną nutę bazową Dior Homme.

9.2Zapach
Głowa: czerwona porzeczka, zielone jabłko, kwiat mandarynki Serce: róża, róża celtycka, biała brzoskwinia, magnolia Podstawa: piżmo, drzewo sandałowe, białe drzewo
Trwałość
5.7
Projekcja
5
Cena
5.1

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0