- 25% Giorgio Armani My Way zestawy upominkowe dla kobiet

Giorgio Armani My Way zestawy upominkowe dla kobiet

7.4

Najważniejsze nuty zapachowe: bergamotka
Nuty bazowe : tuberoza
Główne nuty zapachowe : bergamotka

Original price was: 499,00 zł.Current price is: 373,90 zł.

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
Giorgio Armani My Way zestawy upominkowe dla kobiet
Giorgio Armani My Way zestawy upominkowe dla kobiet

Original price was: 499,00 zł.Current price is: 373,90 zł.

Opis

Giorgio Armani My Way woda perfumowana dla kobiet, Każda kobieta zasługuje na bukiet pięknych kwiatów. Damska woda perfumowana Armani My Way jest niczym kompozycja złożona z samych najpiękniejszych kwiatowych nut, które tworzą przepełnioną zmysłowością i kobiecością całość ze szczyptą romantyki. zapach kwiatowy idealny wybór dla kobiety wyzwolonej zapach odpowiedni na co dzień stylowy flakon.

Giorgio Armani My Way woda perfumowana dla kobiet

Zapach preferowany przez kobiety.- Kobiecy zapach, przy którego tworzeniu tradycja spotyka się z nowoczesnością. – Nowa, kwiatowa kompozycja od Giorgio Armani dla nowej generacji kobiet. – Ekologiczne rozwiązanie z refillem, umożliwiające ponowne napełnienie flakonu. Jesteś sumą swoich doświadczeń. Doświadczeń, które przeżywasz, obierając własną ścieżkę. Nowa woda perfumowana My Way to postanowienie, by podążać własną drogą, poszerzać horyzonty poprzez doświadczenia i inspiracje ze spotkań z ludźmi. MY WAY to promienna, nowoczesna i kobieca kompozycja zapachowa na bazie białych kwiatów. Nuty głowy to świetliste połączenie bergamotki z Kalabrii we Włoszech oraz kwiatów pomarańczy z Egiptu. Serce wypełniają szczodre nuty indyjskiej tuberozy i jaśminu. W nutach głowy znajdziemy ciepło i głębie luksusowej wanilii burbońskiej z Madagaskaru. Wszystko to tworzy zapach, który działa jak talizman, dodaje otuchy w każdej podróży i przypomina o zebranych tam doświadczeniach. Flakon czerpie harmonię z kontrastujących ze sobą elementów. Korek, przypominając drogocenny kamień o nieregularnych kształtach w kolorze królewskiego błękitu, stoi w opozycji do delikatnego, wyważonego kształtu flakonu. Korek to analogia świata, który poznajemy. Złota wstęga, która go przepasa, symbolizuje drogę, która przemierzamy. Elegancki flakon przykuwa uwagę nie tylko swoim wyglądem. Specjalny system umożliwia ponowne napełnienie flakonu.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony.

Kwiatowe perfumy My Way to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Woda perfumowana została stworzona przez uznanego na branżowym rynku producenta, jakim bez wątpienia jest niezwykle doświadczony i wiedzący, jak zaspokajać potrzeby swoich klientów, Giorgio Armani. Kwiatowo-drzewny zapach ujrzał światło dzienne w 2020 roku i od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem kobiet otwartych na nowości, pragnących czerpać z życia pełnymi garściami. Zarówno efektowny flakonik z charakterystyczną nasadką, jak i jego zawartość, zostały zaprojektowane w zgodzie z zasadami mającymi na celu poszanowanie środowiska naturalnego. Serce tej niezwykłej kompozycji to tuberoza oraz jaśmin indyjski. Głowę perfum stanowią kwiat afrykańskiej pomarańczy i kalabryjska bergamotka, z kolei baza wody perfumowanej to białe piżmo, wanilia madagaskarska oraz jałowiec wirginijski. Giorgio Armani My Way stanowi zaproszenie do poznawania świata, kontemplowania natury i odkrywania nieznanych do tej pory obszarów naszej świadomości. Eleganckie, ale jednocześnie radosne, głębokie, ale nie nużące, trwałe perfumy jednego z najbardziej cenionych producentów na pewno będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Zapach Giorgio Armani My Way cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kobiet na całym świecie, dzięki swojej niezwykłej uniwersalności, ponadczasowości, a także trwałości oraz intensywności. Elegancki flakonik z efektowną zatyczką na pewno będzie wyróżniał się na toaletce, podobnie jak zamknięty w środku oryginalny i na długo pozostający w pamięci aromat.

Niezwykła podróż pozwalająca odkryć coś nowego

MY WAY EdP Giorgio Armani to doskonały produkt dla nowoczesnych, dynamicznych i pewnych siebie kobiet. Łączy ciekawość, radość życia i zadowolenie. To niczym niezwykła podróż pozwalająca odkryć coś nowego. Ten duch odkrywcy odzwierciedla się w niesamowitym, kwiatowym zapachu, zgodnie z motto „I am what I live”. W nucie głowy zapachu dla pań bergamotka łączy się z owocowymi kwiatami pomarańczy. Symbolizują ciekawość i chęć przeżywania przygód, a także potrzebę poszerzania horyzontów. Kwiatowa nuta serca, na którą składa się jaśmin i tuberoza, ma wyjątkową sygnaturę, która pozostaje w pamięci. Jest niczym wstążka wiążąca damskie perfumy. Podstawę zapachu stanowi drzewo cedrowe i wanilia, które niczym talizman dodają siły do tego, by zdobywać nowe doświadczenia. Pozyskiwane w zrównoważony sposób składniki oraz możliwy do uzupełniania flakon odzwierciedlają podejście do życia osoby, która korzysta z danych perfum. Nowoczesna, kwiatowa woda perfumowana dla kobiet Giorgio Armani łączy ponadczasowość i elegancję. MY WAY pobudza zmysły, a przy tym poszerza horyzonty.

7.4Zapach
Najważniejsze nuty zapachowe: bergamotka Nuty bazowe : tuberoza Główne nuty zapachowe : bergamotka
Trwałość
6
Projekcja
5
Cena
4.8

Historia Cen

-
Profumeria
Logo