POLECAMY Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa1
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #81 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:5.7
Projekcja:5
Cena:5.3
8.2
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa:gałka muszkatołowa, kardamon
Serce:piżmo
Podstawa: hebanowe drzewo, drzewo cedrowe

189,17 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Opis

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir woda toaletowa dla mężczyzn. Męskość, siłę i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda toaletowa Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir. Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość. zapach drzewny zapach korzenny podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę zapach odpowiedni na co dzień.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir woda toaletowa dla mężczyzn

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir to woda toaletowa dla tajemniczego, eleganckiego współczesnego mężczyzny z upodobaniem do głębokiej czerni oraz naturą poszukiwacza przygód. Inspirowana jest głęboką czernią nieba w bezksiężycową noc. Jest to kolejna już odsłona kultowego dla wielu zapachu, ale uzupełniona o kilka nowych ekscytujących akcentów.Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir to kompozycja czysta i ostra charakteryzująca się głębią i zmysłowością, dzięki intersująco skomponowanym poszczególnym nutom zapachowym. Nuta głowy jest pikantna i wyrazista dzięki gałce muszkatołowej oraz kardamonowi. Charakterystyczne dla wcześniejszych wersji piżmo nadal stanowi nutę serca, zostało jednak wsparte na poziomie bazy drzewnymi aromatami czarnego hebanu oraz niebieskiego cedru, wraz z wetywerią i bursztynem. Całość tworzy tajemniczą atmosferę i zachęca do jej odkrywania. Ten produkt jest testerem –

Bleu Noir for Him od Narciso Rodriguez to zapach drzewno-korzenny. Ta cudowna i meska kompozycja zostala wykreowana z wykorzystaniem galki muszkatolowej, kardamonu i pizma. Cala kompozycje zapachowa idealnie uzupelnia drzewo hebanowe, cedr, wetiwer i ambra. Woda toaletowa bedzie Ci dyskretnie towarzyszyc przez caly dzien i w wyjatkowy sposób podkresli Twa meskosc, jednoczesnie nie narzucajac swej obecnosci. Poniewaz jest to idealny zapach na wieczór, ta cudowna kompozycja zostala zamknieta w ciemnoniebieskim flakonie zwienczonym równiez ciemnym zamknieciem. To ucielesnienie meskosci i elegancji. Ksztalt flakonu, podobnie jak oryginalny zapach, równiez oddaje meskosc i sile.

8.2Zapach
Głowa:gałka muszkatołowa, kardamon Serce:piżmo Podstawa: hebanowe drzewo, drzewo cedrowe
Trwałość
5.7
Projekcja
5
Cena
5.3

Informacje dodatkowe

Specification: Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Tester

Tester

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0