Bestseller Givenchy Irresistible
Givenchy Irresistible
Givenchy Irresistible

225,00 

Opis

Givenchy Irresistible woda perfumowana dla kobiet. W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana Givenchy Irresistible odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar. zapach kwiatowy zapach drzewny podkreśli zmysłowość każdej kobiety dla nowoczesnej kobiety zapach odpowiedni na co dzień

Zapach preferowany przez kobiety.Nowa woda perfumowana IRRESISTIBLE GIVENCHY uwodzi kobiecością. Pełna życia i energii jest zaraźliwie spontaniczna. Zapach IRRESISTIBLE GIVENCHY kusi połączeniem zmysłowej róży ze świetlistym jasnym drewnem. Róża musuje radością. Pudrowe nuty irysa wzbogacone owocową, soczystą nutą gruszki i piżmianu. Kształt flakonu oszałamia czystością linii. Minimalistyczna sylwetka, przezroczyste, fasetowane szkło podkreśla subtelność i świetlistość zapachu. Nowa woda perfumowana IRRESISTIBLE GIVENCHY to śmiałe zaproszenie, by porzucić wszelkie ograniczenia i kierować się swoimi pragnieniami.

Givenchy Irresistible woda perfumowana dla kobiet

Delikatny, zaprojektowany z niezwykłą gracją flakonik utrzymany w różowej kolorystyce, z przykuwającą wzrok zatyczką w kolorze rosegold, skrywa w sobie zapach określany przez wielu mianem „płynnego piękna”. Wdzięk – to słowo, które najlepiej opisuje kompozycję stworzoną w 2020 roku przez Fanny Bal, Anne Flipo oraz Dominique Ropion. Woda perfumowana Givenchy Irresistible łączy w sobie przeciwieństwa, gwarantując zapach pełen pasji, będący odzwierciedleniem artystycznej duszy. Perfumy o kwiatowo-drzewnym charakterze z domieszką ulubionych owoców z pewnością trafią do kobiet, w których również niemało jest różnego rodzaju sprzeczności. Kobiet eleganckich, ale jednocześnie często gotowych na odrobinę szaleństwa, osób pewnie kroczących przez życie, jednak czasem lubiących marzyć, wrażliwych na piękno i delikatnych, ale wiernych wyznawanym przez siebie wartościom. Twarzą nietuzinkowego zapachu Givenchy Irresistible jest modelka Fran Summers. Flakonik perfum został zaprojektowany w oparciu o geometryczne kształty oraz wypełniony zniewalająco pięknym zapachem. To właśnie sformułowanie „jesteś zniewalająca” zostało mottem kompozycji proponowanej przez Givenchy, która kojarzy się z tańcem, naturalnym wdziękiem i rozwijaniem pasji. Irresistible to woda perfumowana, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko ze względu na doskonale zestawione ze sobą nuty zapachowe, ale także trwałość zapachu oraz jego bardzo dobrą projekcją docenianą nie tylko w rodzimym kraju producenta, ale na całym świecie.

IRRESISTIBLE GIVENCHY , zapach, który zdecydowanie zaprasza do wyjścia w miasto. Zapach kwiatowo-drzewny i owocowy, który bawi się kontrastem pomiędzy dwoma kontrastującymi akordami bujnej róży i promiennego jasnego drewna. Ta mieniąca się róża odzwierciedla zapach kobiety o silnym magnetycznym wdzięku, tak elektryzującym, że chcesz po prostu podążać za nią. Ta kobieta jest promienna i wciąga Cię w wyzwalający taniec ze zniewalającymi wibracjami. Zaproszenie i odsłonięcie tego, kim naprawdę jesteś. Życie jest dla niej tańcem. #IRRESISTIBLEISYOU Mieniąca się róża Bujna róża flirtuje z otulającymi tonami piżmowego jasnego drewna. Pobudzające nuty gruszki i ambry nadają zapachowi subtelną, żywą nutę. Ten kwiatowo-drzewny i owocowy zapach został stworzony przez mistrzów perfumiarstwa Fanny Bal, Dominique’a Ropion i Anne Flipo i jest uosobieniem kobiecości i uroku.

7.6Zapach
Nuta głowy: gruszka, piżmian Nuta głębi: esencja róży, irys Nuta serca: drzewo cedrowe, piżmo
Trwałość
5.8
Projekcja
5.1
Cena
4.8

Historia Cen

-
Profumeria
Logo