Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana2
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #89 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5.8
Projekcja:5.2
Cena:5
7.9
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: jeżyny, bergamotka, różowy pieprz
Serce: róża bułgarska, cyprys, nuty drzew
Podstawa: bursztyn, paczuli

261,00 

Najlepsza oferta w: perfumy.plperfumy.pl
Idź do Perfumerii ➞
Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Opis

Gucci Guilty Absolute Pour Femme woda perfumowana dla kobiet. Nie skrywaj namiętnej strony osobowości. Damska woda perfumowana Gucci Guilty Absolute Pour Femme emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby. zapach owocowy zapach szyprowy podkreśli zmysłowość każdej kobiety zapach odpowiedni na co dzień.

Gucci Guilty Absolute Pour Femme woda perfumowana dla kobiet

Zapach preferowany przez kobiety.Rewolucja #GuiltyNotGuilty nadal trwa. Nowy zapach dla kobiet Gucci Guilty Absolute Pour Femme uzupełnia duet absolutny wraz z Gucci Guilty Absolute Pour Homme. Razem para Absolu wyraża koncepcję wyemancypowanej miłości. Nie ma jednego absolutnego sposobu noszenia zapachu. Nie ma jednego absolutnego sposobu kochania.Zapach stworzony ponownie przez mistrza Alberto Morillas otwiera nowy rozdział historii zapachów Gucci. Ewoluuje od klasycznej kompozycji szyprowo-kwiatowej do zapachu szyprowo-owocowego. Wśród nut głównych dominują: soczysta i owocowa jeżyna, intensywna i bogata róża bułgarska oraz naturalny ekstrakt z cyprysika nutkajskiego (goldenwood), wykorzystywany juz w zapachu męskim. Połączone z bergamotką, paczulą i szarą ambrą tworzą zapach głęboki, piżmowy i uzależniający.

Gucci Guilty Absolute pour Femme – woda perfumowana dla kobiet – 90 ml – zapach partnerujący Gucci Guilty Absolute Pour Homme i lansowanej przez niego rewolucji #GuiltyNotGuilty. Tę szyprowo-owocową kompozycję dla nowoczesnych kobiet, w której odnajdziemy akordy drzewne, owocowe i różane stworzył Alberto Morillas, a na rynku pojawiła się w 2018 roku. Kompozycję rozpoczynają w nutach głowy esencje różowego pieprzu, jeżyny oraz bergamotki, rozwijające się w nutach serca w różę bułgarską, cyprys i nuty drzewne, a w nutach bazowych użyto esencji bursztynu oraz paczuli. Nietradycyjna całość dekonstruuje klasyczny wzorzec zapachów dla kobiet rozpoczynając się od aromatu szyprowo-kwiatowego i ewoluując w kierunku szyprowo-owocowego. Za sprawą zapachu Gucci Guilty Absolute Pour Femme, bezdyskusyjnego partnera Gucci Guilty Absolute Pour Homme rewolucja serii #GuiltyNotGuilty postępuje naprzód. Para tych dwóch absolutów wyraża własną definicję wyemancypowanej miłości: Zapachy, które uzupełniają się nawzajem, niczym wyzwalająca podróż. Oparty na tajemniczej nucie jeżyny zapach Gucci Guilty Absolute Pour Femme został stworzony dla współczesnej kobiety. Bułgarska róża i Goldenwood™ łączą się w tej wodzie perfumowanej w zapach dla kobiet o wielu aspektach.

7.9Zapach
Głowa: jeżyny, bergamotka, różowy pieprz Serce: róża bułgarska, cyprys, nuty drzew Podstawa: bursztyn, paczuli
Trwałość
5.8
Projekcja
5.2
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0