- 30% HUGO BOSS ALIVE zestaw upominkowy dla kobiet

HUGO BOSS ALIVE zestaw upominkowy dla kobiet

6.2

Nuty głowy: Magnolia
Nuty serca: Jaśmin Sambac
Nuty bazy: Drzewo Sandałowe, Mech Dębowy

Original price was: 329,00 zł.Current price is: 229,90 zł.

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
HUGO BOSS ALIVE zestaw upominkowy dla kobiet
HUGO BOSS ALIVE zestaw upominkowy dla kobiet

Original price was: 329,00 zł.Current price is: 229,90 zł.

Opis

Hugo Boss ALIVE woda perfumowana dla kobiet oferuje świeże spojrzenie na kobiecą wolność. Nowy produkt w portfolio BOSS Parfums przypomina, że trzeba żyć pełnią życia każdego dnia. BOSS ALIVE to owocowo-drzewna Woda Perfumowana, stworzona przez znaną kreatorkę zapachów Annick Ménardo jako kobiecy odpowiednik legendarnego zapachu BOSS Bottled. BOSS ALIVE to radosny zapach o charakterystycznej aurze, stworzony po to, by inspirować kobiety, aby żyły pełnią życia każdego dnia. W kompozycji stopniowo rozwijają się nuty energetyzującego jabłka, przenikliwej czarnej porzeczki, dojrzałej w słońcu śliwki i ciepłego cynamonu. Przypominają one, że życie ma największą wartość, gdy przeżywamy je aktywnie. Dodatek naturalnej wanilii z Madagaskaru staje się znakiem rozpoznawczym zapachu, symbolem joie de vivre kobiety BOSS ALIVE. W kwiatowej nucie serca indyjski jaśmin wielkolistny otula zmysły i kontrastuje z tymiankiem, symbolizując łatwość z jaką kobieta balansuje między świadomością i przechodzeniem w odmienny stan. Oś zapachu opiera się na wibrujących i mocnych składnikach drzewnych: chiński cedr, kremowy sandałowiec, drzewo oliwne i goldenwood (cyprysik nutkajski) z Alaski zapewniają kojące ciepło i siłę, które inspirują kobietę BOSS ALIVE do podążania własną drogą.

Hugo Boss ALIVE woda perfumowana dla kobiet

Zapach preferowany przez kobiety.Niezależne, eleganckie i niezwykle kobiece – kobiety reprezentujące koncept BOSS ALIVE rozumieją, że spontaniczność i szczęście są w ich życiu równie ważne, jak zaangażowanie i skupienie. Wiedzą, że wierność sobie jest ich największym atutem. Zapach BOSS ALIVE oferuje świeże spojrzenie na kobiecą wolność. Nowy produkt w portfolio BOSS Parfums przypomina, że trzeba żyć pełnią życia każdego dnia. ZAPACH BOSS ALIVE to owocowo-drzewna Woda Perfumowana, stworzona przez znaną kreatorkę zapachów Annick Ménardo jako kobiecy odpowiednik legendarnego zapachu BOSS Bottled. BOSS ALIVE to radosny zapach o charakterystycznej aurze, stworzony po to, by inspirować kobiety, aby żyły pełnią życia każdego dnia. W kompozycji stopniowo rozwijają się nuty energetyzującego jabłka, przenikliwej czarnej porzeczki, dojrzałej w słońcu śliwki i ciepłego cynamonu. Przypominają one, że życie ma największą wartość, gdy przeżywamy je aktywnie. Dodatek naturalnej wanilii z Madagaskaru staje się znakiem rozpoznawczym zapachu, symbolem joie de vivre kobiety BOSS ALIVE. W kwiatowej nucie serca indyjski jaśmin wielkolistny otula zmysły i kontrastuje z tymiankiem, symbolizując łatwość z jaką kobieta balansuje między świadomością i przechodzeniem w odmienny stan. Oś zapachu opiera się na wibrujących i mocnych składnikach drzewnych: chiński cedr, kremowy sandałowiec, drzewo oliwne i goldenwood (cyprysik nutkajski) z Alaski zapewniają kojące ciepło i siłę, które inspirują kobietę BOSS ALIVE do podążania własną drogą.

Boss Alive Eau de Toilette to propozycja marki Hugo Boss, która ujrzała światło dzienne w 2021 roku. Perfumy dedykowane kobietom zostały stworzone przez Marie Salamagne i Honorine Blanc. To niezwykła afirmacja życia, która od razu spotkała się z wyjątkowo pozytywnym odbiorem. Jak cieszyć się z małych rzeczy i łapać ulotne chwile? Jak odważyć się na bycie nieskrępowanym własnymi myślami, ciągłym analizowaniem, rozmyślaniem nad tym, na co nie mamy wpływu i po prostu żyć? Jak szukać magii w codzienności, piękna w otaczającym nas świecie? Odpowiedzią na te pytania będzie właśnie zapach perfum Hugo Boss Boss Alive Eau de Toilette.

Co sprawia, że czujesz, że żyjesz? Każda kobieta ma na to własną odpowiedź. Nowa woda toaletowa Boss Alive zachęca kobiety do świętowania zaskakujących, radosnych chwil w życiu – momentów bliskości, pozytywnego nastawienia i szczęścia. Zapach wody toaletowej BOSS ALIVE jest beztroski i żywy, łączy w sobie miękkie i delikatne nuty zapachowe, pozostawiając za sobą ślad radosnej energii. Zapach cechuje rześkość i pikanteria dzięki magnolii w nucie głowy, podczas gdy kwiatowa nuta serca z arabskiego jaśminu ujawnia promienną kobiecość. Przeciwstawna baza łączy drzewne nuty zapachowe z szałwią muszkatołową i mchem, dodając odrobinę wewnętrznej pewności siebie i siły. Różowo-złoty element ozdobny otacza szklany flakon niczym cenna biżuteria, podczas gdy delikatne i subtelne różowe perfumy odbijają światło i odzwierciedlają radosną naturę wody toaletowej ALIVE.

6.2Zapach
Nuty głowy: Magnolia Nuty serca: Jaśmin Sambac Nuty bazy: Drzewo Sandałowe, Mech Dębowy
Trwałość
5.1
Projekcja
4.8
Cena
4.6

Historia Cen

-
Profumeria
Logo