Hugo Boss HUGO Reflective Edition

Dodaj swoją opinię
8.1

Głowa: cytrusy
Serce:cyprys
Podstawa: wetiweria

295,00 

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Hugo Reflective Edition - Woda toaletowa - 295,00 zł
0
SKU: 3616302931859 Kategoria Zapachu: , ,
Ostatnia aktualizacja 2023-02-08 17:44
Hugo Boss HUGO Reflective Edition
Hugo Boss HUGO Reflective Edition

295,00 

Opis

Hugo Boss HUGO Reflective Edition woda toaletowa dla mężczyzn, Pozwól, aby woda toaletowa Hugo Boss HUGO Reflective Edition zdradziła, że oto nadchodzi mężczyzna, który dostaje wszystko, czego pragnie. Zapach emanujący męską, pociągającą zmysłowością sprawi, że nikt nie pozostanie obojętny na Twoją obecność. aromatyczny zapach o ziołowych akordach zapach cytrusowy zapach drzewny dla aktywnego i energetycznego mężczyzny doskonały pomysł na prezent zapach odpowiedni na co dzień

Hugo Boss HUGO Reflective Edition woda toaletowa dla mężczyzn

Woda toaletowa HUGO Reflective Edition została stworzona dla mężczyzny, który na co dzień stara się żyć własną osobowością. Świeży zapach ma odzwierciedlać siłę i piękno w indywidualności i wyjątkowości, inspirując do spojrzenia na świat nowymi oczami i do jego przedefiniowania.Połączenie cytrusowych nut głowy z orzeźwiającym eukaliptusem i mrożoną miętą daje chłodną, musującą nutę. Wibrujące serce z liści fiołka, cyprysu i gruszki nashi zapewnia aromatyczną, owocową huśtawkę, stopniowo odsłaniając rozgrzewające akordy wetywerii i ambry. Woda toaletowa dla mężczyzn HUGO Reflective Edition jest dostarczana w lustrzanej metalicznej butelce z dużym logo w kolorze srebrnym , którego dopasowana srebrna czapka jest przymocowana odblaskowym paskiem z tkaniny.Odkryj pełną gamę zapachów HUGO: MAN i JUST DIFFERENT.

NOWA ŚWIEŻA WODA TOALETOWAODŚWIEŻAJĄCY ZAPACH, NIE TYLKO NA LATOWoda toaletowa HUGO Reflective została stworzona dla mężczyzn, którzy każdego dnia pragną być w zgodzie ze sobą. Ten zapach otwiera świeży aromat, który podkreśla moc niezależności i niepowtarzalności, inspirując do spojrzenia na nowo i zredefiniowania naszego świata.Cytrusowe nuty głowy łączą się z odświeżającym eukaliptusem i zmrożoną miętą, która stanowi lekki, orzeźwiający akcent. W sercu zapachu liście fiołka, nuty cyprysa i gruszka nashi dodają aromatycznego, owocowego aromatu, który stopniowo uwalnia ciepłe nuty wetywerii i akord ambergris, który daje głęboki, męski finisz.Woda toaletowa HUGO Reflective Edition zamknięta w lustrzanej, metalicznej buteleczce z dużym, srebrnym logotypem, zamknięte dopełniającym całości, srebrnym korkiem zamocowanym na dopasowanym materiałowym pasku.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Hugo Reflective Edition - Woda toaletowa - 295,00 zł
8.1Zapach
Głowa: cytrusy Serce:cyprys Podstawa: wetiweria
Trwałość
6
Projekcja
5.8
Cena
7.2

Historia Cen

-
Profumeria
Logo