POLECAMY Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Perfumowana5
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #81 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:5.4
Projekcja:5
Cena:5.2
8.2
Zapach
Kategoria Zapachu:

Głowa: irys, pieprz różowy
Serce: piżmo
Podstawa: paczuli, bursztyn

233,37 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

Opis

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir woda perfumowana dla mężczyzn. Ponadczasowa klasyka, oddająca hołd męskiej elegancji i wrodzonej charyzmie. Męska woda perfumowana Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir szybko stanie się nieodłącznym uzupełnieniem Twojej osobowości. zapach drzewny podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę zapach odpowiedni na co dzień.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir woda perfumowana dla mężczyzn

Narciso Rodriguez prezentuje wodę perfumowaną for him bleu noir – doskonałe uzupełnienie wody toaletowej zu bleu noir. Ten nowy zapach jest imponującą syntezą indywidualności. Aluzja do tajemniczego spotkania między czernią a błękitem, zbudowana na bazie zmysłowych nut niebieskiego drewna cedrowego i czarnego hebanu, którą Narciso Rodriguez podkreślił piżmem i dopełnił wetiwerią i ambrą. Woda perfumowana for him bleu noir to idealny zapach dla mężczyzny, któremu nie można się oprzeć, zachowujący doskonałą równowagę między elegancją i tajemniczością.

Drzewno-przyprawowy, ponadczasowy zapach męski marki Narciso Rodriguez. Stworzony dla marki przez utalentowaną perfumiarkę młodszego pokolenia – Sonię Constant, która postanowiła wykreować zapach doskonały do używania na co dzień, do pracy, który uwodzi męskim szykiem i elegancją. Kompozycja Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Eau de Parfum zamknięta w przyciągającej wzrok, ciemnobłękitnej buteleczce, rozpoczyna się czysto przyprawowym akordem w postaci gałki muszkatołowej oraz kardamonu, wprowadzających od razu w lekko orientalny klimat. W sercu tych seksownych męskich perfum wyraźnie wyczuwalne jest użyte w nim piżmo, które wzmacniają jeszcze esencje bazowe w postaci cedru, wetywerii, drzewa hebanowego oraz rozgrzewającego bursztynu. Całość tworzy czystą i nieodparcie pociągającą męską kompozycję, wobec które trudno przejść obojętnie. Zapachy marki Narciso Rodriguez znane są z ich mocnego oparcia na akordzie piżmowym, czego Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Eau de Parfum jest doskonałym przykładem. Łagodne, choć wybitnie sensualne piżmo podkręcają w nim akordy kardamonu, wetywerii oraz cedru, tworząc wrażenie świeżości i przestrzenności zapachu, który odznacza się jednak dość surowym charakterem. Piękny i niebanalny zapach, porównywany czasem do kompozycji takich jak Cartier Déclaration i Terre d’Hermès, który z pewnością będzie pasował do mężczyzn – indywidualistów, kroczących przez życie swoją ścieżką, z dala od tłumów podążających za modnymi trendami.

8.2Zapach
Głowa: irys, pieprz różowy Serce: piżmo Podstawa: paczuli, bursztyn
Trwałość
5.4
Projekcja
5
Cena
5.2

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0