Prada La Femme

Dodaj swoją opinię
Perfumy DamskieWoda Perfumowana15
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #100 w kategorii Perfumy Damskie
Trwałość:5.2
Projekcja:5.1
Cena:4.9
7.9
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuty głowy: przyprawy i wosk pszczeli
Nuty serca: Frangipani, Tuberoza, Irys i Ylang-ylang
Nuty bazy: wetyweria i wanilia

226,46 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Prada La Femme
Prada La Femme

Opis

Prada La Femme woda perfumowana dla kobiet

Prada La Femme woda perfumowana dla kobiet, która pozwoli Ci poczuć się niezapomnianą i wyjątkową. Kompozycja zapachowa łącząca nuty kwiatowe z orientalnymi akcentami podkreśli Twoją zmysłowość i elegancję. To idealny wybór na co dzień, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Prada La Femme woda perfumowana dla kobiet

Kobieta nosząca La Femme Prada wyrusza w zmysłową podróż przez czas, miejsca i wspomnienia. Luksusowe składniki tworzą doskonałą mieszankę zapachową, łączącą tradycję z egzotyką. Ten perfumeryjny majstersztyk otwiera nowe emocje i olfaktoryczne doznania, prowadząc Cię poza utarte szlaki.

Zmysłowy szlak La Femme Prada wiedzie przez granice cienia plumerii, nadzmysłowo kwiecistą i piękną. Ta słoneczna nuta, nawiązująca do mokrej róży na płatkach kwiatu, łączy się z pikanterią ylang-ylang i łagodzącym woskiem pszczelim, wanilią i tuberozą. Wetiwer nadaje perfumom wykończenie, łącząc je z ich sercem.

La Femme Prada odzwierciedla dwoistość kobiety w wyrafinowanym, zielonym, kwiatowym zapachu. Klasyczne i nieoczekiwane składniki doskonale się uzupełniają, tworząc zaskakujący akord frangipani, delikatny ylang-ylang i zmysłową wanilię. Butelka opleciona białą skórą Saffiano z emblematycznym logo Prady sublimowanym złotymi literami, a wewnątrz znajduje się zestaw luster, odzwierciedlający wszystkie oblicza kobiety Prady.

7.9Zapach
Nuty głowy: przyprawy i wosk pszczeli Nuty serca: Frangipani, Tuberoza, Irys i Ylang-ylang Nuty bazy: wetyweria i wanilia
Trwałość
5.2
Projekcja
5.1
Cena
4.9

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0