Bestseller Prada Luna Rossa Carbon

Prada Luna Rossa Carbon

Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa6
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #32 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:6.4
Projekcja:5.2
Cena:5.9
8.6
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: Ambroxan
Nuty bazy:paczula, lawenda

298,10 

Najlepsza oferta w: notino.plNotino.pl
Idź do Perfumerii ➞
Prada Luna Rossa Carbon
Prada Luna Rossa Carbon

298,10 

Opis

Prada Luna Rossa Carbon woda toaletowa dla mężczyzn. Męska woda toaletowa Prada Luna Rossa Carbon stanie się nową namiętnością, której nie będziesz chciał się wyrzec. Już od pierwszych nut zapachowych nabierzesz pewności, że od teraz stanie się nieodłącznym elementem każdego Twojego dnia. aromatyczny zapach o ziołowych akordach odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą zapach odpowiedni na co dzień. Luna Rossa Carbon to zapach mocniejszy niz najsolidniejsza skala, jednak napelniony swiezoscia powietrza. Prada Luna Rossa posiada nute mineralna, która wibruje elegancja i nowoczesnoscia – zapach pelen mocy: Metaliczne komponenty w postaci lawendy, zielonych energetycznych esencji cytrusowych wloskiej bergamotki, drzewnego paczuli i suchej ambry z ambroxanu.

Prada Luna Rossa Carbon woda toaletowa dla mężczyzn

Zapach preferowany przez mężczyzn.Prada Luna Rossa Carbon to niekonwencjonalny zapach fougere, w którym destylowane parą składniki roślinne połączono z syntetykami. Powstała kompozycja tętniąca energią, która zawiera: nuty cytrusowe zielonej włoskiej bergamotki, promienne drzewne nuty paczuli i wytrawny ambroxan. Zapach cytrusów i pieprzu, łagodny i zielony – jak wilgotna ziemia i twarda skała. Klasyczne metaliczne nuty lawendy, która stanowi serce wszystkich kompozycji Luna Rossa, zaprezentowane zostały w sposób wyrazisty i nowoczesny. Prada Luna Rossa Carbon jest zapachem bliskim Ziemi i naturze, a jego mineralna świeżość przynależy również do świata fabryk i przemysłowej innowacji. Nowoczesny charakter zapachu przejawia się w motywie węgla, który jest podstawą każdej formy organicznej na Ziemi: jest lśniący lub ciemny, przybiera postać diamentu lub grafitu. Prada Luna Rossa Carbon jawi się jako mocniejszy niż najsolidniejsza skała, ale jednocześnie posiada świeżość powietrza.

Zapach preferowany przez mężczyzn. Prada Luna Rossa Carbon to niekonwencjonalny zapach fougere, w którym destylowane parą składniki roślinne połączono z syntetykami. Powstała kompozycja tętniąca energią, która zawiera: nuty cytrusowe zielonej włoskiej bergamotki, promienne drzewne nuty paczuli i wytrawny ambroxan. Zapach cytrusów i pieprzu, łagodny i zielony – jak wilgotna ziemia i twarda skała. Klasyczne metaliczne nuty lawendy, która stanowi serce wszystkich kompozycji Luna Rossa, zaprezentowane zostały w sposób wyrazisty i nowoczesny. Prada Luna Rossa Carbon jest zapachem bliskim Ziemi i naturze, a jego mineralna świeżość przynależy również do świata fabryk i przemysłowej innowacji. Nowoczesny charakter zapachu przejawia się w motywie węgla, który jest podstawą każdej formy organicznej na Ziemi: jest lśniący lub ciemny, przybiera postać diamentu lub grafitu. Prada Luna Rossa Carbon jawi się jako mocniejszy niż najsolidniejsza skała, ale jednocześnie posiada świeżość powietrza.

8.6Zapach
Nuty głowy: bergamotka Nuty serca: Ambroxan Nuty bazy:paczula, lawenda
Trwałość
6.4
Projekcja
5.2
Cena
5.9

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0