- 25% TOM FORD Noir Extreme zestaw upominkowy dla mężczyzn

TOM FORD Noir Extreme zestaw upominkowy dla mężczyzn

8.8

Nuty Zapachowe: OLEJEK MANDARYNKOWY, KARDAMON, AKORD KULFI INDYJSKIEJ,
KWIAT POMARAŃCZY, BURSZTYN, DREWNO SANDAŁOWE

Original price was: 869,00 zł.Current price is: 650,90 zł.

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
0
SKU: 0888066141147 Kategoria Zapachu: ,
Ostatnia aktualizacja 2023-02-09 07:45
TOM FORD Noir Extreme zestaw upominkowy dla mężczyzn
TOM FORD Noir Extreme zestaw upominkowy dla mężczyzn

Original price was: 869,00 zł.Current price is: 650,90 zł.

Opis

TOM FORD Noir Extreme woda perfumowana dla mężczyzn to dynamiczny i jednocześnie tajemniczy zapach, który wytworzy wokół Ciebie niezwykle kuszącą aurę. zapach drzewny zapach orientalny dla indywidualisty na wieczorne wyjścia i specjalne okazje. Woda perfumowana Tom Ford Noir Extreme: przesiąknięte bursztynem drzewo sandałowe z przyprawami. Tom Ford Noir Extreme odkrywa nowy wymiar zapachu Noir Man. Zatopiony w ambrze, drzewno-orientalny zapach o uwodzicielskich i rozkosznych nutach serca. Noir Extreme potrafi uchwycic aspekt mezczyzny, który rozkoszuje sie nieumiarkowaniem i nie boi sie byc wyjatkowy.

TOM FORD Noir Extreme woda perfumowana dla mężczyzn

Charyzmatyczny. Wytworny. Wyrafinowany.
Rodzina zapachowa: Drzewno-bursztynowa.

Przesiąknięty bursztynem, drzewny zapach Noir Extreme eksploatuje wyrafinowane i uwodzicielskie nuty Noir do ich zapachowych granic. Każdy aspekt kompozycji jest zintensyfikowany, aby uchwycić całość męskiej, nieskazitelnej zewnętrznej ekspresji i jego ponętną wewnętrzną naturę.

Woda perfumowana Tom Ford Noir Extreme otwiera się niezwykle bogatą mieszanką pikantnego ciepła i soczystych cytrusów. Zręczne pociągnięcia pędzlem z olejku mandarynki i olejku neroli orpur® z północnej Afryki zapewniają ostry kontrast z ożywczą mieszanką szafranu, kardamonu i gałki muszkatołowej. Tworzy to charyzmatyczną aurę dla mężczyzny, który jest przyzwyczajajony do tego, że robi wrażenie na innych.

Sercem zapachu jest kuszące indyjskie kulfi – nuta inspirowana starożytną królewską miksturą przygotowaną dla XVI-wiecznych mongolskich władców.
Ta mleczna kreacja, która tradycyjnie składa się z himalajskiego śniegu połączonego z nutą pistacji, zostaje nieoczekiwanie wprowadzona do rdzenia zapachu za pośrednictwem rezinoidu soczewicowego, który został wybrany ze względu na jego rześki, chłodny, a jednocześnie laktoniczny efekt. Szereg nut kwiatowych – absolut róży, akord jaśminu i kwiat pomarańczy – promieniują niczym rzadkie klejnoty na dziewiczym śniegu. To nuty serca nadają Noir Extreme jego nadzwyczajnie pociągającej, ale mimo to nęcąco nieuchwytną atrakcyjność.

Drzewne, skąpane w bursztynie nuty wpływają na suchość zapachu, gdzie zintensyfikowana dawka bursztynu zarysowuje inne nuty tła, takie jak przydymione światło słoneczne. Wciągający bursztyn jest przesycony eleganckim drzewem sandałowym i zmysłową wanilią. Ujmuje aspekt Toma Forda, który rozkoszuje się zmysłowością i wskazuje na cielesnego hedonistę pod szytym na miarę garniturem.

INSPIRACJA:

Tom Ford uchwycił momenty, w których życie popada w skrajność i obie strony ludzkiej natury wznoszą się na nowe wyżyny: jego wyrafinowanie staje się magnetyczne, porażając świat w całości, a jego zmysłowość staje się dewastującą, pulsującą, nieodpartą mocą.

BUTELKA:

Czarna – w kolorze elegancji i tajemniczości.

„Noir Extreme oddaje śmiałą, bogatą stronę człowieka Noir. Zna swoje pragnienia, swoje wady i to, co sprawia mu przyjemność, i cieszy się z tego. To ta prywatna strona, którą rezerwuje dla siebie, w jej maksymalnym wyrazie. – TOM FORD

8.8Zapach
Nuty Zapachowe: OLEJEK MANDARYNKOWY, KARDAMON, AKORD KULFI INDYJSKIEJ, KWIAT POMARAŃCZY, BURSZTYN, DREWNO SANDAŁOWE
Trwałość
8.8
Projekcja
5.7
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo