Yves Saint Laurent Kouros

Yves Saint Laurent Kouros
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa5
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #139 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:9.3
Projekcja:8.9
CEna:6.3
7.4
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Głowa: aldehydy, absynt, kolendra, szałwia, bergamotka
Serce: goździk ogrodowy, paczuli, cynamon, korzeń irysa, jaśmin, wetiweria, gardenia
Podstawa: miód, skóra,

345,00 

Najlepsza oferta w: perfumy.plperfumy.pl
Idź do Perfumerii ➞
Yves Saint Laurent Kouros
Yves Saint Laurent Kouros

Opis

Yves Saint Laurent Kouros woda toaletowa dla mężczyzn. Ponadczasowa klasyka, oddająca hołd męskiej elegancji i wrodzonej charyzmie. Męska woda toaletowa Yves Saint Laurent Kouros szybko stanie się nieodłącznym uzupełnieniem Twojej osobowości. aromatyczny zapach o ziołowych akordach podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę ciepła kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące.

Yves Saint Laurent Kouros woda toaletowa dla mężczyzn

Elegancki w swej prostocie flakon perfum utrzymany w białej kolorystyce skrywa ciekawy zapach adresowany do mężczyzn. Kouros to propozycja marki Yves Saint Laurent, która pozwala przenieść się do czasów starożytnej Grecji. Stanowiąca celebrację klasycznego ideału męskiej urody mieszanka odznacza się intensywnym charakterem pobudzającym zmysły oraz podkreślającym męskość w najlepszy z możliwych sposobów. Intensywność zapachu wody toaletowej Yves Saint Laurent Kouros jest oceniana przez klientów jako bardzo przyjemna. Dlatego aromatyczne perfumy dla mężczyzn od Yves Saint Laurent będą odpowiednie zarówno na co dzień, jak i w porze wieczornej. Woda toaletowa rozwija pikantne aromaty, takie jak kolendra i szałwia, połączone z goździkiem, paczulą i cynamonem. Miód, skóra i fasola tonka w bazie perfum Yves Saint Laurent Kouros dopełniają wyśmienitą kreację zapachową, którą wiele kobiet uważa za bardzo atrakcyjną. Woda toaletowa Kouros jest dostępna w sklepie online flaconi m.in. w pojemności 100ml. Zmysłowa męska woda toaletowa od Yves Saint Laurent o fantazyjnym charakterze to must-have dla wszystkich mężczyzn i można ją zamówić na flaconi.pl.

7.4Zapach
Głowa: aldehydy, absynt, kolendra, szałwia, bergamotka Serce: goździk ogrodowy, paczuli, cynamon, korzeń irysa, jaśmin, wetiweria, gardenia Podstawa: miód, skóra,
Trwałość
9.3
Projekcja
8.9
CEna
6.3

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0