Yves Saint Laurent Y zestawy dla mężczyzn

8.6

Najważniejsze nuty zapachowe: aldehydy, bergamotka,imbir
Nuty bazowe: ambra,cedr, jodła, kadzidło,piżmo
Główne nuty zapachowe: geranium,liście fiołka, szałwia

Najlepsza oferta w: elnino-parfum.plElnino-parfum.pl
Idź do Perfumerii ➞
0
SKU: 3660732588411 Kategoria Zapachu: ,
Ostatnia aktualizacja 2024-07-02 02:18
Yves Saint Laurent Y zestawy dla mężczyzn
Yves Saint Laurent Y zestawy dla mężczyzn

Opis

Yves Saint Laurent Y woda perfumowana dla mężczyzn, Męskość, siła i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda perfumowana Yves Saint Laurent Y . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość. zapach fougère aromatyczny zapach o ziołowych akordach dla dynamicznej osobowości o cechach przywódczych zapach odpowiedni na co dzień.

Yves Saint Laurent Y woda perfumowana dla mężczyzn

Y od Yves Saint Laurent to mocniejsze i bardziej intensywne ujęcie męskiego zapachu, który powstał w inspiracji wolnym i innowacyjnym duchem. To kompozycja, która zachęca do działania, manifestuje męską kreatywność i udowadnia, że wszystko rozpoczyna się od pytania „WHY?”.Zapach dla mężczyzn Y to biała i ciemna kompozycja fougère, która stanowi nowy rozdział w męskiej historii Yves Saint Laurent. Intensywne połączenie stworzone dla mężczyzn, którzy spełnili już swoje marzenia i odważnie zmierzają w kierunku nowego jutra. Dla mężczyzn, którzy są świadomi swojej pozycji, a ich charakter sprawia, że podejmują stawiane przed nimi wyzwania. Y to kolejny etap w drodze do realizacji. Męski zapach od Yves Saint Laurent bazuje na rodzinie nut fougère, których charakter przełamują świeże, cytrusowe akordy i stonowane, drzewne akcenty. Kompozycję otwiera połączenie bergamotki i imbiru, które zaskakuje swoją cierpkością, by za chwile ustąpić miejsca rześkiemu, soczystemu jabłku. Serce zapachu Y stanowi trio szałwii, jałowca i mięty, które ukazują potężną dawkę męskości. Po chwili dołącza do nich elegancka kombinacja esencji i absolutu geranium, której towarzyszą nuty ambrowego drewna, żywicy olibanum i bobu tonka.

Woda perfumowana dla mężczyzn Y od Yves Saint Laurent to intensywny korzenno-drzewny zapach podkreślający prawdziwie męskie cechy, takie jak: odwaga, śmiałość i bezkompromisowość.

Woda perfumowana Y została stworzona przez wybitnego, francuskiego perfumiarza Dominique Ropiona, który zainspirował się prostym pytaniem „WHY?” („Po co?”). Dzięki tej inspiracji Dominique Ropion stworzył zapach o prawdziwie męskim charakterze i zamknął go w bardzo prostym, klasycznym, eleganckim flakonie idealnie pasującym do wizerunku współczesnego gentlemana. Zapach dla mężczyzn Y otwierają nuty orzeźwiającej bergamotki, soczystego jabłka oraz ciepłego i aromatycznego imbiru. W sercu zapachu wyczuwalne są nuty szałwii, jagody jałowca oraz geranium. Baza wody perfumowanej to mieszanka fougere, czyli mieszanka zapachów lasu, m.in.: cedru, drzewa bursztynowego i olibanum. Dodatkowo baza zapachu wzbogacona jest nutami wetywerii oraz fasolki tonka. Woda perfumowana dla mężczyzn Y jest idealnym wyborem przede wszystkim na co dzień jednak świetnie sprawdzi się również podczas wieczornych wyjść.

8.6Zapach
Najważniejsze nuty zapachowe: aldehydy, bergamotka,imbir Nuty bazowe: ambra,cedr, jodła, kadzidło,piżmo Główne nuty zapachowe: geranium,liście fiołka, szałwia
Trwałość
7.5
Projekcja
6
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo