POLECAMY Bottega Veneta Illusione for him

Bottega Veneta Illusione for him

Dodaj swoją opinię

Głowa: cytryna, gorzka pomarańcza
Serce: jodła, drzewo cedrowe
Podstawa: wetiweria, fasola tonka

379,00 

Najlepsza oferta w: sephora.plsephora.pl
Idź do Perfumerii ➞
0
SKU: 3614225008764 Kategoria Zapachu:
Ostatnia aktualizacja 2023-02-09 09:40
Bottega Veneta Illusione for him
Bottega Veneta Illusione for him

379,00 

Opis

Bottega Veneta Illusione woda toaletowa dla mężczyzn, Męskość, siłę i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda toaletowa Bottega Veneta Illusione . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość. zapach drzewny zapach cytrusowy podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę zapach odpowiedni na co dzień sprawdź również damską wersję tego zapachu.

Bottega Veneta Illusione woda toaletowa dla mężczyzn

Zapach preferowany przez mężczyzn.Kiedy życie bez pośpiechu to nadzwyczajny luksus, Bottega Veneta ustanawia nowe terytorium dobrego samopoczucia i zmysłowości. Bottega Veneta llusione to nowy zapach dla niego. Chwila zawieszona między jawą a snem. Męski zapach drzewno-cytrusowo-aromatyczny łączy w sobie musujące kolory włoskich cytrusów z esencjami cytryny i gorzkiej pomarańczy. Świeży, balsamiczny zapach z jodłą balsamiczną i drewnem białego cedru. Doskonała kompozycja wzbogacona intensywnymi nutami wetiweru i zmysłowym bobem tonka. Delikatny, mgliście zabarwiony flakon łączy w sobie architekturę sześcianu z pięknym, organicznym elementem kropli wody u podstawy. Ponadczasowy i zmysłowy design.

Należące do rodziny drzewnych zapachów, perfumy Bottega Veneta Illusione for Him to dzieło Antoine Maisondieu z 2019 roku, w którym odnajdziemy wyraźnie zielone i cytrusowe akcenty. Stworzone z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie życie bez pośpiechu, będące w dzisiejszych czasach prawdziwym luksusem. Ukryte w delikatnym flakonie o mglistym zabarwieniu w kształcie sześcianu, z pięknym detalem, jakim jest kropla wody znajdująca się u jego podstawy, Bottega Veneta Illusione for Him to perfumy odzwierciedlające moment między jawą a snem, kiedy nie musimy jeszcze odpowiadać w pełni na wzywające nas obowiązki.

8Zapach
Głowa: cytryna, gorzka pomarańcza Serce: jodła, drzewo cedrowe Podstawa: wetiweria, fasola tonka
Trwałość
5.1
Projekcja
4.7
Cena
4.6

Historia Cen

-
Profumeria
Logo