DIOR Fahrenheit

Dodaj swoją opinię
8.1

Głowa: mandarynka sycylijska
Serce: fiołek
Podstawa: skóra

330,48 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Ustaw Alarm Obniżonej ceny
×
Notify me, when price drops
Ustaw powiadomienie dla produktu: Christian Dior Fahrenheit woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - 330,48 zł
0
SKU: 3348900012219 Kategoria Zapachu: , ,
Ostatnia aktualizacja 2024-07-02 02:18
DIOR Fahrenheit
DIOR Fahrenheit

330,48 

Opis

Christian Dior Fahrenheit woda toaletowa dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności  Samotny w obliczu majestatycznych żywiołów, człowiek Fahrenheita ucieleśnia pragnienie absolutu. Ponadczasowy i uniwersalny, Fahrenheit to zapach, który wykracza poza czas i trendy, tworząc własne terytorium. Wyjątkowy,* kontrastujący zapach o mocnym, utrzymującym się śladzie. Zapach opiera się na świeżych nutach sycylijskiej mandarynki, zaskakującej mieszance męskich nut drzewnych i skórzanych oraz wyjątkowego* akordu fiołka.

Christian Dior Fahrenheit woda toaletowa dla mężczyzn

Jak sugeruje nazwa produktu, podczas noszenia męskiego zapachu Fahrenheit Eau de Toilette marki Christian Dior temperatura może wzrosnąć. Inni z pewnością zwrócą uwagę na pobudzające aromaty wiciokrzewu, drzewa sandałowego i balsamu, które intrygują i rozpalają zmysły. Chemia twojego ciała, to, co jesz i leki, mogą sprawić, że zapach będzie pachniał inaczej na tobie niż na następnym facecie, co skutkuje twoim własnym charakterystycznym zapachem. Użytkownicy doceniają trwałość perfum. Oczywiście czas trwania może się różnić w zależności od tego, czy masz skórę suchą, czy tłustą. Kiedy Twój towarzysz zakocha się w tym zapachu, tajemnicze paczki prezentowe z tym cudownym zapachem mogą zacząć przybywać do Twoich drzwi.

Kreatywność, dystynkcja i charakter: podpis Fahrenheita jest wyjątkowy — męski, a jednocześnie subtelny — dla mężczyzn kochających wolność.

Nuty Zapachowe

MANDARYNKA SYCYLIJSKA

Wszystkie kraje śródziemnomorskie uprawiają mandarynki, ale najlepsze mandarynki są produkowane na Sycylii. Różne kolory mandarynki, żółty, zielony i czerwony, odpowiadają różnym etapom dojrzałości. Esencja mandarynki to nuta cytrusowa, nadająca zapachom świeży i owocowy akcent. Mandarynka to egzotyczna nuta głowy Fahrenheita.

FIOŁEK

Liście fiołka wytwarzają wyjątkowy i mocny zapach z zielonymi, roślinnymi i zawsze lekko kwiatowymi nutami. Zmysłowy fiolet to zaskakująca nuta serca w stopniach Fahrenheita.

SKÓRA

Nuta skóry została pierwotnie stworzona, aby imitować zapach rosyjskiej skóry używanej do produkcji butów husarskich. Ich miękka skóra była garbowana przy użyciu kory brzozowej. Perfumiarze odtworzyli te przypalone, dymne, brzozowe, styraksowe i kadzidłowe nuty, zapewniając egzotyczny, czarujący efekt. Zawiera nutę bazową w stopniach Fahrenheita.

Ceny zbyt wysokie? Ustaw alert cenowy:

Ustaw powiadomienie dla produktu: Christian Dior Fahrenheit woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - 330,48 zł
8.1Zapach
Głowa: mandarynka sycylijska Serce: fiołek Podstawa: skóra
Trwałość
7.3
Projekcja
6.9
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo