POLECAMY Hermes Terre d’Hermes

Hermes Terre d’Hermes

Hermes Terre d’Hermes
Dodaj swoją opinię
Perfumy MęskieWoda Toaletowa8
Dodaj do porównania
Produkt jest oceniany jako #28 w kategorii Perfumy Męskie
Trwałość:7.5
Projekcja:5.5
Cena:5
8.6
Zapach
Kategoria Zapachu: ,

Nuty głowy: pomarańcza i grejpfrut
Nuty serca: pieprz i pelargonia
Nuty bazy: paczula, cedr, wetyweria i benzoina

311,72 

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
Hermes Terre d’Hermes
Hermes Terre d’Hermes

Opis

HERMES Terre d’Hermes woda toaletowa dla mężczyzn, Męska woda toaletowa HERMES Terre d’Hermès jest niczym ucieczka na łono czystej i cichej przyrody. Porzuć stresujący zgiełk miasta i skup się na tym, co naprawdę ważne. zapach drzewny odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą zapach odpowiedni na co dzień Połączenie energii owoców cytrusowych i pieprzu z nutą krzemienia podkreśla odcisk ziemi.Terre d’Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią, odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami. Terre d’Hermès to perfumy, które przypominają o pochodzeniu człowieka i o źródłach jego twórczej mocy.

HERMES Terre d’Hermes woda toaletowa dla mężczyzn

Zapach preferowany przez mężczyzn.„Poczuć tworzywo, stąpając po ziemi z głową w chmurach.” Jean-Claude Ellena Terre d’Hermes to symboliczna opowieść o tworzywie i jego metamorfozie. Powieść, która wyraża alchemiczną moc żywiołów. Woda pomiędzy ziemią a niebem. Podróż nasycona siłą i poezją. Drzewny, roślinny, mineralny zapach. Woda toaletowa, kompozycja zbudowana wokół nut drzewnych.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony.

Zapach preferowany przez mężczyzn.„Poczuć tworzywo, stąpając po ziemi z głową w chmurach.” Jean-Claude Ellena Terre d’Hermes to symboliczna opowieść o tworzywie i jego metamorfozie. Powieść, która wyraża alchemiczną moc żywiołów. Woda pomiędzy ziemią a niebem. Podróż nasycona siłą i poezją. Drzewny, roślinny, mineralny zapach. Woda toaletowa, kompozycja zbudowana wokół nut drzewnych.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony. Połączenie energii owoców cytrusowych i pieprzu z nutą krzemienia podkreśla odcisk ziemi.Terre d’Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią, odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami. Terre d’Hermès to perfumy, które przypominają o pochodzeniu człowieka i o źródłach jego twórczej mocy.

8.6Zapach
Nuty głowy: pomarańcza i grejpfrut Nuty serca: pieprz i pelargonia Nuty bazy: paczula, cedr, wetyweria i benzoina
Trwałość
7.5
Projekcja
5.5
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo
Porównywane Produkty
  • Total (0)
Porównaj
0