HERMES Terre d’Hermes zestaw upominkowy dla mężczyzn

8.6

Nuty głowy: pomarańcza i grejpfrut
Nuty serca: pieprz i pelargonia
Nuty bazy: paczula, cedr, wetyweria i benzoina

Najlepsza oferta w: brasty.plBRASTY.PL
Idź do Perfumerii ➞
HERMES Terre d’Hermes zestaw upominkowy dla mężczyzn
HERMES Terre d’Hermes zestaw upominkowy dla mężczyzn

Opis

HERMES Terre d’Hermes woda toaletowa dla mężczyzn, Męska woda toaletowa HERMES Terre d’Hermès jest niczym ucieczka na łono czystej i cichej przyrody. Porzuć stresujący zgiełk miasta i skup się na tym, co naprawdę ważne. zapach drzewny odpowiedni dla mężczyzny, który chce pozostać sobą zapach odpowiedni na co dzień Połączenie energii owoców cytrusowych i pieprzu z nutą krzemienia podkreśla odcisk ziemi.Terre d’Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią, odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami. Terre d’Hermès to perfumy, które przypominają o pochodzeniu człowieka i o źródłach jego twórczej mocy.

HERMES Terre d’Hermes woda toaletowa dla mężczyzn

Zapach preferowany przez mężczyzn.„Poczuć tworzywo, stąpając po ziemi z głową w chmurach.” Jean-Claude Ellena Terre d’Hermes to symboliczna opowieść o tworzywie i jego metamorfozie. Powieść, która wyraża alchemiczną moc żywiołów. Woda pomiędzy ziemią a niebem. Podróż nasycona siłą i poezją. Drzewny, roślinny, mineralny zapach. Woda toaletowa, kompozycja zbudowana wokół nut drzewnych.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony.

Zapach preferowany przez mężczyzn.„Poczuć tworzywo, stąpając po ziemi z głową w chmurach.” Jean-Claude Ellena Terre d’Hermes to symboliczna opowieść o tworzywie i jego metamorfozie. Powieść, która wyraża alchemiczną moc żywiołów. Woda pomiędzy ziemią a niebem. Podróż nasycona siłą i poezją. Drzewny, roślinny, mineralny zapach. Woda toaletowa, kompozycja zbudowana wokół nut drzewnych.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony. Połączenie energii owoców cytrusowych i pieprzu z nutą krzemienia podkreśla odcisk ziemi.Terre d’Hermès opowiada historię relacji człowieka z ziemią, odsłaniając jego cichy i harmonijny dialog z naturą i żywiołami. Terre d’Hermès to perfumy, które przypominają o pochodzeniu człowieka i o źródłach jego twórczej mocy.

8.6Zapach
Nuty głowy: pomarańcza i grejpfrut Nuty serca: pieprz i pelargonia Nuty bazy: paczula, cedr, wetyweria i benzoina
Trwałość
7.5
Projekcja
5.5
Cena
5

Historia Cen

-
Profumeria
Logo