Jak pozostać szczęśliwym we własnym domu na starsze lata?

Windy domowe Stiltz pozwolą Ci pozostać w domu, który kochasz na wet na starsze lata. Nie musisz radykalnie zmieniać sposobu i miejsca zamieszkania, gdy schody staną się barierą nie do pokonania. Jeśli myślisz o życiu, które będzie przyjazne osobom starszym, zrozumiesz, że istnieją możliwości techniczne, które ułatwią Ci komfortowe życie. Sprawdź jakie możliwości są dostępne dla Ciebie.

Przerażające piętra

Czy masz możliwość wyboru i mieszkania na parterze, tak by nie pokonywać żadnych schodów? Raczej takie domy, czy mieszkania są rzadkością. A może mieszkasz w domu wielopoziomowym i chcesz korzystać ze wszystkich jego przestrzeni? I nie chcesz być zamknięty na jednym poziomie? Możliwość i swoboda poruszania się po dostępnej powierzchni, korzystania do dobrodziejstw tego świata jest dla nas bardzo ważna.

Pamiętaj też, że zmiana miejsca zamieszkania na takie, które będzie łatwo dostępne, zaliczana do największych stresów w życiu. Dla osoby, która żyła przez wiele, wiele lat w jednym miejscu, i która posiada dużo wspomnień z nim związanych przeprowadzka jest jeszcze trudniejsza. Ponadto, gdy w końcu uda Ci się przeprowadzić, prawie na pewno będziesz musiał odnowić wystrój, zaktualizować wyposażenie i często kupić nowe meble; z pewnością nie jest to szybkie – ani tanie – rozwiązanie.

www.windy-schodowe.pl

Ośrodki dla emerytów

Ośrodki dla emerytów, tak licznie promowane w mediach społecznościowych, ale także i w prasie drukowanej często w rzeczywistości nie przypominają miejsca z reklamy. Wnętrza mogą przytłaczać. Obiecanych udogodnień może nie być, współlokatorzy mogą być niemili, i nie odpowiadający naszym wyobrażeniom. Utrata tak zwanych „własnych drzwi wejściowych” może być największym i najbardziej kosztownym błędem, jaki kiedykolwiek popełnisz, decydując się na zamieszkanie w domu dla osób starszych.

Wciąż się poruszam

Prowadzone na całym świecie badania wykazały, że 80 procent osób starszych chce pozostać we własnym domu, przy czym głównym priorytetem jest niezależność i znajome otoczenie. W rezultacie coraz więcej osób dostosowuje obecnie swój dom do możliwości i zdrowia w późniejszym starszym wieku. Na rynku istnieje obecnie szereg możliwości technicznych, dzięki którym można dostosować swój dom, czy mieszkanie do możliwości fizycznych i naszej obecnej sprawności. Jedną z opcji jest montaż małej domowej windy marki Stiltz. Trudności we wchodzeniu i schodzeniu po schodach są zazwyczaj pierwszą oznaką tego, że nasze ciało nie jest już takie sprawne jak kiedyś. Wybór odpowiedniego urządzenia dźwigowego i jego montaż oznaczać dla Ciebie będzie pożegnanie się z spotykanymi utrudnieniami w codziennym poruszaniu się. Odzyskasz bezpieczeństwo na wiele następnych lat. Możliwość utrzymania dotychczasowego stylu życia jest bezcenna. Po co więc przechodzić przez dramatyczny wstrząs związany z przeprowadzką, skoro życie w Twoim domu na zawsze może toczyć się spokojnym tempem. 

Bądź bezpieczny ze Stiltz

Inteligentna technologia i rozbudowane funkcje bezpieczeństwa powodują, że posiadanie windy domowej Stiltz to czysta przyjemność. Winda domowa Stiltz model Duo może zostać zainstalowana w przeciągu jednego dnia, pod warunkiem że roboty budowlane niezbędne do jej montażu zostały przeprowadzone wcześniej. Winda Stiltz jest windą wolnostojącą i nie potrzebuje do wsparcia ściany nośnej. Oznacza to brak głośnych wibracji, tylko płynną i cichą podróż pomiędzy kondygnacjami.

Jak pozostać szczęśliwym we własnym domu na starsze lata?

Już dziś skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny windy domowej Stiltz, którą otrzymasz po rozmowie z naszym doradcą do spraw likwidacji barier. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły i rozwiązania techniczne tego rewolucyjnego krzesełka schodowego.

Zadzwoń: +48 606 686 002,

+48 692 44 94 74 +48 698 132 056

lub napisz na adres: info@windy-schodowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Profumeria
Logo